Czarna ramoneska w stylu Lewandowskiej czy kolorowa jak u Wieniawy? Przegląd modeli w najlepszych cenach

PJ
26.11.2018 17:00
ramoneski damskie / mat. partnera

ramoneski damskie / mat. partnera (/www.instagram.com/juliawieniawa/)

Ramoneska to kurtka, która idealnie sprawdzi się każdą porą roku. Wiosną i jesienią nosimy je w sukienkach, zimą do grubych swetrów. Przygotowałyśmy dla was klasyczne, ponadczasowe modele w różnych kolorach.

Czarne ramoneski

Jesień i wczesna zima to idealna pora na ramoneskę. Szczególnie, jeśli planujecie kupić ją teraz. W końcu mamy czas wielkich wyprzedaży! Warto rozejrzeć się za  efektowną kurtką, dzięki której wzbogacicie swoje szafy. Najczęściej dziewczyny stawiają na klasyczną, czarną ramoneskę, bo w połączeniu z wieloma jesiennymi ubraniami wygląda świetnie. Nawet bardzo prostej stylizacji dodaje rockowego pazura.

Lewandowska zakłada do ramoneski proste czarny spodnie, skórzane botki na obcasie i zwykłą bluzę z kapturem.

czarna ramoneska / mat. partneraczarna ramoneska / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Kolorowe ramoneski

Warto też zwrócić uwagę na kolorowe modele kurtek, które w ponure jesienne i zimowe dni urozmaicą każdy wasz zestaw. W naszej propozycji znajdziecie wiele modeli w ciekawych kolorach - zielonym, fioletowym, a nawet żółtym, jak ramoneska Julii Wieniawy. Jeżeli należycie do odważnych kobiet i macie dość stonowanych, klasycznych barw, koniecznie pomyślcie o tak modnym rozwiązaniu, jak kolorowa ramoneska.

kolorowe ramoneski / mat. partnerakolorowe ramoneski / mat. partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Poniżej więcej modeli kurtek