Asymetryczne spódnice to strzał w dziesiątkę! Paulina Sykut świetnie wygląda w swojej. Znalazłyśmy podobne

PJ
02.12.2018 19:00
asymetryczne spódnice / mat. partnera

asymetryczne spódnice / mat. partnera (www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Modne spódnice na jesień to zdecydowanie asymetryczne modele. W tym sezonie warto na nie postawić i stworzyć z nimi świetne stylizacje. Przygotowałyśmy dla was spódnice asymetryczne w stylu naszej prezenterki - Pauliny Sykut.

Nie tylko latem nosimy zwiewne i delikatne spódnice. Również jesienią warto mieć je w swoich szafach - w końcu są kobiecym i jednym z naszych ulubionych elementów garderoby. Na waszą uwagę zasługuje szczególnie jeden z najmodniejszych fasonów tego sezonu - mowa tu o spódnicach asymetrycznych! 

Asymetryczne spódnice

W asymetrycznych spódnicach uwielbia chodzić Paulina Sykut. Już latem widziałyśmy ją w modnej ołówkowej spódnicy. Taki model pięknie podkreśli figurę i świetnie będzie prezentował się również jesienią. Poniżej przygotowałyśmy dla was asymetryczne spódnice ołówkowe i mini - w modne wzory, skórzane i z falbanami. Warto im się przyjrzeć ;)

asymetryczne spódnice / mat. partneraasymetryczne spódnice / mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Zwiewne asymetryczne spódnice

Świetną alternatywą dla klasycznych, ołówkowych modeli będą zwiewne i delikatne asymetryczne spódnicę o długości midi i maxi, jak na zdjęciu poniżej. Paulina Sykut wybrała dla siebie wielowarstwową spódnicę Annabelle marki Just Paul. Kosztuje ona 600 zł. Niestety cena może zniechęcić wiele kobiet, dlatego przygotowałyśmy dla was o wiele tańsze modele o podobnym, asymetrycznym fasonie. W tym sezonie warto nosić taką modną spódnicę, która świetnie będzie się prezentować zarówno ze zwykłym T-shirtem, jak i ciepłym swetrem i długimi kozakami.

asymetryczne spódnice / mat. partneraasymetryczne spódnice / mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Poniżej więcej spódnic

Więcej o: