Koszule damskie w jesiennych kolorach. My stawiamy na zielone i czerwone modele, ale wielbicielki klasyki też znajdą coś dla siebie

PJ
04.09.2019 13:15
Koszule damskie w jesiennych kolorach

Koszule damskie w jesiennych kolorach (mat. partnera)

Jesień to nie tylko szare i ponure barwy, warto również postawić na inne kolory! Przygotowałyśmy dla was koszule damskie w jesiennych barwach. Wśród nich jest energiczna czerwień oraz dużo innych ciekawych kolorów!

Już niedługo jesienne ubrania zagoszczą w naszych szafach, a razem z nimi kolory tej pory roku! Jednak nie zawsze stawiamy na nie, wybierając eleganckie koszule damskie. Zazwyczaj w naszej garderobie znajduje się ponadczasowa biała koszula i może jeszcze kilka uniwersalnych, które zawsze pasują do pracy. Jednak my zachęcamy was, abyście poszukały koszul w jesiennych kolorach - zobaczycie, jak świetne stylizacje można z nimi stworzyć.

Koszule w kolorze czerwonym i żółtym

Naszą pierwszą propozycją są koszule damskie o intensywnej barwie. Tu śmiało możecie postawić na kobiecą czerwień bądź intrygujący żółty czy pomarańczowy. Nie każda kobieta lubi eksperymentować z tymi kolorami, ale zapewniamy was, że warto! Te barwy dodadzą energii waszym jesiennym zestawom, będą dobrze prezentować się zarówno w klasycznych jak i tych bardziej fantazyjnych stylizacjach. 

Koszule damskie w jesiennych kolorachKoszule damskie w jesiennych kolorach mat. partnera

Zielone i bordowe koszule

Jeśli jednak uważacie, że intensywne kolory nie są dla was, zawsze możecie postawić na takie jesienne barwy jak zieleń czy bordo. Koszule w tych kolorach zawsze są na topie, a szczególnie w tym sezonie! Stonowane odcienie są uniwersalne, a ponadto dodadzą wam klasy i szyku. Warto też pomyśleć o modelach zdobionymi ciekawym printem. Zerknijcie poniżej, a może coś wpadnie wam w oko?

Koszule damskie w jesiennych kolorachKoszule damskie w jesiennych kolorach mat. partnera

Poniżej więcej koszul w jesiennych kolorach.

Więcej o: