Ubrania w kratę i w panterkę to hity jesieni. Mamy dla was wielki wybór ubrań i dodatków

PJ
24.10.2018 21:15
najmodniejsze wzory jesieni - panterka i krata / mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

najmodniejsze wzory jesieni - panterka i krata / mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ (najmodniejsze wzory jesieni - panterka i krata / mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Stylowe wzory - krata i panterka, które znajdziecie w tym sezonie na większości ubrań są niezwykle twarzowe. Zobaczcie, co znajdziecie w najnowszysch kolekcjach.

Ubrania w kratę

Ponadczasowy i z klasą, taki właśnie jest wzór w kratę. Jesienią gości na większości ubraniach, dlatego i w tym sezonie nie mógł zostać pominięty. Nasza prezenterka - Paulina Sykut z chęcią nosi ubrania w kratę. Już kilka razy widzieliśmy ją w tym klasycznym deseniu. Jej stroje są zawsze świetnie skomponowane, dlatego warto wziąć z niej przykład! Nas zachwyciła ostatnio swoim jesiennym płaszczem w kratę. Jeżeli też uwielbiacie ten wzór, koniecznie rozejrzycie się za nim. Obecnie w sklepach znajdziecie go na większości ubrań - sukienkach, spodniach czy bluzkach, a w szczególności płaszczach. Krata zdobi również takie dodatki jak torebki, które świetnie uzupełnią wasze zestawy.

ubrania w kratę / mat. partneraubrania w kratę / mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Ubrania w panterkę

Panterka na ubraniach to kicz czy jednak modny element jesiennych stylizacji? Jak widać gwiazdy z chęcią ją noszą! Wśród nich jest Paulina Sykut, która postawiła na seksowną sukienkę w cętki z kolekcji Sugarfree. Model ten kosztuje 199 złotych. W tym sezonie ten deseń jest tak samo modny jak krata! Znajdziecie go na bluzkach, płaszczach, spódnicach, a nawet botkach. Spróbujcie jesienią użyć tego odważnego wzoru w waszych stylizacjach, a zobaczycie jak świetnie będziecie się w nim prezentowały.

ubrania w panterkę / mat. partneraubrania w panterkę / mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Poniżej więcej propozycji

Więcej o: