Małgorzata Rozenek wie, co modne. Ubrania i dodatki w stylu militarnym są hitem tej jesieni

PJ
08.10.2018 13:00
ubrania w stylu militarnym/mat.partnera/www.instagram.com/m_rozenek/

ubrania w stylu militarnym/mat.partnera/www.instagram.com/m_rozenek/ (ubrania w stylu militarnym/mat.partnera/www.instagram.com/m_rozenek/)

Styl militarny nie wychodzi z mody od kilku sezonów. Zobaczcie ubrania i dodatki z którymi stworzycie świetne stylizacje.

Styl militarny już od kilku sezonów gości w naszych stylizacjach i wszystko wskazuje na to, że i tej jesieni go nie zabraknie. Ubrania inspirowane wojskowymi mundurami oraz kolorami ziemi idealnie wpisują się w jesienną aurę.

Ubrania w stylu militarnym

ubrania w stylu militarnym/mat.partneraubrania w stylu militarnym/mat.partnera www.instagram.com/m_rozenek/

Styl militarny pokochały tez gwiazdy. Wystarczy spojrzeć na stylizację Małgorzaty Rozenek, która założyła kombinezon khaki. My przygotowałyśmy dla was świetne zielone parki, bluzki zdobione ćwiekami i spódnice imitujące skórę. Pamiętajcie też, że styl militarny to też ubrania z deseniem moro, które obecnie znajdziecie w prawie każdej sieciówce i sklepie internetowym.

Dodatki w stylu militarnym

dodatki w stylu militarnym/mat.partneradodatki w stylu militarnym/mat.partnera www.instagram.com/marina_official/

Oczywiście w klimacie militarnym znajdziecie nie tylko ubrania, ale również dodatki. Niżej prezentujemy Wam botki o różnych fasonach, plecaki i torebki, a także nakrycia głowy i zegarki. Jest w czym wybierać. 

Poniżej więcej produktów

Więcej o: