Sukienki, w których będziesz miała talię osy. Wybrałyśmy 18 najfajniejszych modeli. Już od 79 zł!

PJ,jm
14.09.2018 09:00
sukienki na przyjęcie rodzinne/mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

sukienki na przyjęcie rodzinne/mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/ (sukienki na przyjęcie rodzinne/mat. partnera/www.instagram.com/paulinasykutjezyna/)

Ten krój sukienki sprawia, że talia wydaje się węższa. Masz już taką w swojej szafie? Jeśli nie, koniecznie powinnaś skusić się na kóryś z modeli, a jeśli tak, czemu nie wybrać nowej?

Wasza szafa wypchana jest najróżniejszymi ubraniami, ale brakuje tych, które idealnie nadawałyby się na ważne okazje, jak przyjęcie rodzinne? Szykując kreację na takie wydarzenie proponujemy, żebyście pomyślały o sukience. Sukienka na przyjęcie rodzinne powinna być idealna! Dziś przygotowałyśmy dla Was modele z podkreśloną talią, które doskonale podkreślają zalety kobiecej figury.

Sukienki na przyjęcie rodzinne

sukienki na przyjęcie rodzinne/mat. partnerasukienki na przyjęcie rodzinne/mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Szukając tej idealnej sukienki zwracajcie uwagę na jej dekolt. Niestosowne byłoby, gdyby był zbyt odkryty. Tak samo w kwestii długości kreacji. Najbezpieczniej będzie jeśli postawicie na długość midi. Takie sukienki dodają dużo wdzięku i zdecydowanie wpisują się w tegoroczne trendy! Rozejrzyjcie się za modelami zdobionymi kwiatami, bądź ciekawym wzorem. Również klasyczne fasony będą odpowiednie. Są ponadczasowe i zawsze uratują was przed modową wpadką! Poniżej znajdziecie dużo ciekawych modeli sukienek, które znakomicie sprawdzą się w czasie przyjęcia rodzinnego. Fasony koktajlowe, kopertowe i wiele innych. Może właśnie wśród nich jest wasza upragniona kreacja, która spełni oczekiwania? 

Więcej o: