Koszula to must have w każdej damskiej szafie. U nas znajdziesz m.in. te z Mosquito i Desigual. Też przecenione!

PJ
07.09.2018 17:00
Koszule damskie/mat. partnera/https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Koszule damskie/mat. partnera/https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/ (Koszule damskie/mat. partnera/https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/)

Koszula damska to idealna część garderoby. Jest klasyczna przez co większości kojarzy się wyłącznie ze stylem eleganckim. Jednak w sklepach znajdziemy najróżniejsze jej fasony, które z łatwością można połączyć z innymi rzeczami i nosić na różne okazje.

Uniwersalne koszule damskie

Do uniwersalnych koszul damskich zdecydowanie zaliczamy klasyczne modele takie jak czarne czy białe koszule, które zapewne od lat znajdują się w waszych szafach. Również te w kolorze granatowym, czy błękitnym powinny spełnić wasze oczekiwania. My jeszcze do tego rodzaju dodamy ponadczasowe koszule jeansowe, które też odnajdą się w wielu sytuacjach. Wszystkie te modele są bardzo uniwersalne, w końcu możecie nosić je do pracy czy na spotkania biznesowe, a wykorzystane w zestawach na co dzień, też będą wyglądały świetnie!

Koszule damskie/mat. partneraKoszule damskie/mat. partnera https://www.instagram.com/kingarusin/

Wzorzyste koszule damskie

W wyborze koszuli damskiej warto zwrócić uwagę na modele zdobione ciekawymi i stylowymi deseniami. W obecnym sezonie królują paski, kwiaty oraz krata, która towarzyszy nam już kolejną jesień! Koszule, które znajdziecie poniżej również są dość uniwersalne. Możecie połączyć je z wieloma innymi ubraniami. Świetnie pasują do spodni jeansowych i sneakersów, ale też założycie je do ołówkowej spódnicy i szpilek.

Koszule damskie/mat. partnera/Koszule damskie/mat. partnera/ https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: