Shopper bag: wybrałyśmy modele idealne nie tylko na zakupy. Sprawdzą się też na jesienne wyjazdy

PJ
06.09.2018 09:00
shopper bag/mat. partnera/www.instagram.com/karolinaszostak/

shopper bag/mat. partnera/www.instagram.com/karolinaszostak/ (shopper bag/mat. partnera/www.instagram.com/karolinaszostak/)

Torebki idealne na zakupy i nie tylko! Shopper bag to model, który uwielbiają kobiety. Sprawdźcie, co dla was mamy, a może któraś z torebek wpadnie Wam w oko?

shopper bag/mat. partnerashopper bag/mat. partnera www.instagram.com/karolinaszostak/

Shopper bag

Shopper bag przede wszystkim powinna być duża i pojemna, w końcu, jak sama nazwa wskazuje, jest torbą na zakupy. Ma ułatwić nam ich noszenie, dlatego zwracajcie uwagę na modele, które szybko się nie zniszczą i posłużą wam przez lata. Jednak nie wszystkie kobiety shopper bag przeznaczają wyłącznie do noszenia zakupów. Bardzo wiele z was wykorzystuje ją na co dzień, gdy idzie do pracy, na uczelnię, a nawet zwykły spacer.

Torba na zakupy

Przygotowałyśmy dla was osiemnaście toreb na zakupy, które jednocześnie będą świetnym uzupełnieniem waszych stylizacji. Wybrane przez nas modele są praktyczne, a do tego naprawdę modne. Dobrze będą wyglądały w połączeniu z innymi dodatkami. Z taką torbą zachwycicie nawet w czasie zakupów! Sprawdźcie same, co dla was mamy. Każda z was zapewne znajdzie tu coś dla siebie i już niedługo będzie mogła robić zakupy w świetnym stylu ;)

Więcej o: