Letnie sukienki dla kobiet w ciąży. Znamy marki sukienek Sochy. Znalazłyśmy też inne, śliczne modele. W niższych cenach!

PJ
06.07.2018 17:00
Kolaż, sukienka ciążowa/Materiały partnera/www.instagram.com/malgosia_socha

Kolaż, sukienka ciążowa/Materiały partnera/www.instagram.com/malgosia_socha (Kolaż, sukienka ciążowa/Materiały partnera/www.instagram.com/malgosia_socha)

Przedstawiamy letnie sukienki ciążowe, które z pewnością zachwycą każdą z was. Mamy modele w stylu Małgorzaty Sochy.

Biała sukienka ciążowa

W trakcie ciąży nie musicie, a nawet nie powinnyście rezygnować z modnych ubrań. Popatrzcie tylko na zdjęcie Małgorzaty Sochy, która swój wolny czas spędza w rodzinnym gronie na Mazurach. Naszą uwagę przykuła jej letnia garderoba. Na pierwszym zdjęciu widzimy aktorkę w luźnej, zwiewnej, białej sukience projektu polskiej marki Bunny The Star. Jej koszt to 600 zł. Wiemy, że taka cena może zaskoczyć, dlatego przygotowałyśmy dla was tańsze odpowiedniki. 

Kolaż, sukienka ciążowa/Materiały partneraKolaż, sukienka ciążowa/Materiały partnera www.instagram.com/malgosia_socha

Ciążowa sukienka z deseniem

Warto zwrócić też uwagę na drugą kreację Małgorzaty Sochy. Aktorka postawiła na sukienkę ciążową tej samej marki, co wcześniej. Jej koszt to 700 zł, dlatego znów przyglądamy się tańszym propozycjom. Pamiętajcie, że latem powinnyście wybierać dla siebie luźne i swobodne modele, które będą dla was przede wszystkim komfortowe. 

Kolaż, sukienka ciążowa/Materiały partneraKolaż, sukienka ciążowa/Materiały partnera www.instagram.com/malgosia_socha

Poniżej więcej produktów