Nic tak nie podkreśla opalenizny jak pastele! Nasz hit to błękitna kurtka i różowa sukienka z Orsaya. Ceny? Spodobają się Wam

PJ
16.05.2018 09:00
Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official (Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official)

Przedstawiamy Wam przegląd ubrań w najmodniejszych, pastelowych kolorach. Gwiazdy już noszą je w tym sezonie. Ty też zwróć na nie uwagę i uzupełnij swoją szafę o te ciekawe fasony!

Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partneraKolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official


Chcesz wiosną wyglądać delikatnie i świeżo? Wybierz dla siebie ubrania w odcieniach pasteli. W tym sezonie to one są w modzie. Przygotowałyśmy dla ciebie przegląd pastelowych ubrań. Wśród nich znajdziesz cudowne pudrowe bluzki, kobiece sukienki, wygodne i stylowe buty, a nawet torebki, które warto mieć na wiosnę w swojej szafie. 

Z ogromnej oferty sklepów internetowych wybrałyśmy rzeczy, które są nie tylko twarzowe, ale też niedrogie. Już teraz bluzki możecie kupić na przecenach. Warto, żebyś zainspirowała się gwiazdami i tak jak one postawiła w tym sezonie na te odcienie. Pastele uwielbiają nosić m.in. Natalia Siwiec, Ania Wendzikowska czy Kinga Rusin. Ty też je szybko pokochasz!

Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
  • azalka12

    Oceniono 2 razy 0

    Opalenizna jest passe!

  • Gość: Piotr

    Oceniono 3 razy -3

    Ja wolę, aby mojej żony sylwetkę podkreślały ciemniejsze barwy niż jakieś pastelowe pstrokate barwy. Ćwiczyła od grudnia, zaparła się stosowała dietę połączoną z suplementem, który polecił jej trener personalny. Ma doskonałą figurę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX