Nic tak nie podkreśla opalenizny jak pastele! Nasz hit to błękitna kurtka i różowa sukienka z Orsaya. Ceny? Spodobają się Wam

PJ
16.05.2018 09:00
Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official (Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official)

Przedstawiamy Wam przegląd ubrań w najmodniejszych, pastelowych kolorach. Gwiazdy już noszą je w tym sezonie. Ty też zwróć na nie uwagę i uzupełnij swoją szafę o te ciekawe fasony!

Kolaż, pastelowe ubrania/Materiały partneraKolaż, pastelowe ubrania/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official


Chcesz wiosną wyglądać delikatnie i świeżo? Wybierz dla siebie ubrania w odcieniach pasteli. W tym sezonie to one są w modzie. Przygotowałyśmy dla ciebie przegląd pastelowych ubrań. Wśród nich znajdziesz cudowne pudrowe bluzki, kobiece sukienki, wygodne i stylowe buty, a nawet torebki, które warto mieć na wiosnę w swojej szafie. 

Z ogromnej oferty sklepów internetowych wybrałyśmy rzeczy, które są nie tylko twarzowe, ale też niedrogie. Już teraz bluzki możecie kupić na przecenach. Warto, żebyś zainspirowała się gwiazdami i tak jak one postawiła w tym sezonie na te odcienie. Pastele uwielbiają nosić m.in. Natalia Siwiec, Ania Wendzikowska czy Kinga Rusin. Ty też je szybko pokochasz!

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (3)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • azalka12

    Oceniono 2 razy 0

    Opalenizna jest passe!

  • Gość: Piotr

    Oceniono 3 razy -3

    Ja wolę, aby mojej żony sylwetkę podkreślały ciemniejsze barwy niż jakieś pastelowe pstrokate barwy. Ćwiczyła od grudnia, zaparła się stosowała dietę połączoną z suplementem, który polecił jej trener personalny. Ma doskonałą figurę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX