Te sprzęty pomogą Ci być fit! Blendery i wyciskarki w najlepszych cenach. Sprawdź, jak koktajle i soki odmienią Twoją cerę

PJ
10.05.2018 17:00
Kolaż, blendery i wyciskarki/ Materiały partnera/www.instagram.com/annalewandowskahpba

Kolaż, blendery i wyciskarki/ Materiały partnera/www.instagram.com/annalewandowskahpba (Kolaż, blendery i wyciskarki/ Materiały partnera/www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Chcesz czuć się lepiej i być pełna energii? Postaw na zdrowe odżywianie! W tym celu warto zwrócić uwagę nie tylko na produkty, które kupujesz, ale również na sprzęt, którego używasz w kuchni.

Blender

To jedno z najpraktyczniejszych urządzeń kuchennych, które przyda ci się każdego dnia. To niewielkie elektryczne urządzenie zmiksuje i zmiesza ci wiele rzeczy. Z jego pomocą przyrządzisz koktajle owocowe czy warzywne, ale również skruszysz lód i przygotujesz pyszną zupę krem. Oczywiście możesz wybrać dla siebie odpowiedni model, dlatego poniżej znajdziesz nasze propozycje. Wśród nich praktyczne blendery ręczne, które nie zajmują dużo miejsca i łatwo dają się schować do kuchennej szafki. Mamy też blendery kielichowe, w nich z łatwością zmiksujesz większe ilości owoców czy warzyw. Wśród gwiazd od dłuższego czasu panuje moda na zdrowy i aktywny tryb życia. Taką osobą jest z pewnością Anna Lewandowska, która na swoim Instagramie umieszcza zdjęcia nie tylko z treningów, ale również i ze zdrowymi potrawami.

Kolaż, blendery/ Materiały partneraKolaż, blendery/ Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Potrzebujesz gotówki na nowy sprzęt AGD? Sprawdź oferty pożyczki*

Wyciskarka

Jeżeli śledzisz Instagram Beaty Tadli, zapewne zauważyłaś zdjęcia, na których są zdrowe wyciskane soki. Ty również możesz przygotowywać sobie sama te witaminowe napoje. Wystarczy, że zainwestujesz w dobrą wyciskarkę do soków i będziesz mogła smakować ich każdego dnia. Poniżej prezentujemy sprawdzone modele wyciskarek w okazyjnych cenach. Nie tylko dobrze wyglądają i mogą być piękną ozdobą twojej kuchni, ale przede wszystkim są praktyczne. W tym sezonie zainspiruj się zdrowym trybem życia i spróbuj sama przygotować koktajle czy soki wyciskane. 

Kolaż, wyciskarki/Materiały partneraKolaż, wyciskarki/Materiały partnera www.instagram.com/beatatadla/

Poniżej więcej produktów

*Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 328,03% dla reprezentatywnego przykładu pożyczki przy następujących założeniach: okres kredytowania 60 dni, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 550 zł, całkowita kwota do zapłaty 698,50 zł, spłata całkowita 1 raty w wysokości 698,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt pożyczki 148,50 zł (w tym: prowizja 148,50 zł, odsetki 0 zł)

Więcej o: