Sportowe sukienki na wiosnę. Mamy model Maffashion! I dużo innych z Adidasa czy... Orsaya

PJ
13.06.2018 15:00
Kolaż, sportowe sukienki/Materiały partnera/www.instagram.com/maffashion_official

Kolaż, sportowe sukienki/Materiały partnera/www.instagram.com/maffashion_official (Kolaż, sportowe sukienki/Materiały partnera/www.instagram.com/maffashion_official)

Wiosną i latem odstawcie eleganckie kreacje na bok i zwróćcie uwagę na sportowe sukienki. Są idealne na spacery i na imprezy w plenerze!

Sukienki sportowe

Jeżeli macie dość zobowiązującego i formalnego stroju, proponujemy wam, żebyście zwróciły uwagę na sukienki poniżej. Uniwersalne, sportowe sukienki, świetnie sprawdzą się podczas ciepłych, letnich dni. Są wykonane z miękkich i przewiewnych tkanin, dzięki czemu poczujecie się w nich bardzo swobodnie. W kampanii dla marki Adidas, Maffashion wystąpiła w zielonej sukience sportowej tej właśnie marki. Taki sam model znajdziecie poniżej! Dodajcie swoim stylizacjom lekkości i postawcie na sukienki w stylu sportowym. Poniżej znajdziecie ciekawe modele.

Kolaż, sportowe sukienki/Materiały partnera/Kolaż, sportowe sukienki/Materiały partnera/ www.instagram.com/maffashion_official

Elegancja w sportowym wydaniu

Również z eleganckiej i dziewczęcej sukienki możecie stworzyć zestaw, który będzie wyglądał bardzo swobodnie i niezobowiązująco. Wystarczy, że skupicie uwagę na dodatkach, a właściwie na butach. Spójrzcie tylko na zdjęcie Pauliny Sykut. Prezenterka jest na nim w czerwonej kreacji, do której zamiast szpilek dobrała buty sportowe. Dzięki temu jej stylizacja wygląda na mniej elegancką, a Paulina zapewne czuła się w niej świetnie! 

Kolaż, elegancja w sportowym wydaniu/Materiały partneraKolaż, elegancja w sportowym wydaniu/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Poniżej więcej produktów

Więcej o: