Lekkie perfumy na wiosnę i lato. Jimmy Choo u nas ponad 100 zł taniej niż w drogerii! Mamy też perfumy Mariny i Siwiec

PJ
10.04.2018 20:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/nataliasiwiec.official)

Jakie perfumy są dla was idealne na wiosnę i lato? My mamy swoich faworytów! Wśród nich znajdziecie tak znane zapachy jak Miss Dior, Ungaro Turqouise czy Viktor & Rolf Flowerbomb.

Wiosenne zapachy

Zapewne każda z was ma swój ulubiony flakon perfum, do którego jest przywiązana i zawsze go używa. Jednak z nowym sezonem, warto jest zapoznać się z innymi zapachami. Może to właśnie one zawrócą wam w głowie. Na wiosnę idealne są nuty kwiatowe. Wśród naszych propozycji znajdziecie największe perełki. Ponadczasowy zapach Miss Dior, który zapewne zna każda kobieta, jest idealnym zapachem na wiosenny sezon. Marina Łuczenko jest jego fanką, pewnie wśród was też znajdziemy miłośniczki tego bestselleru! Nuty zapachowe w tym flakonie to róża i drzewo różane. Poniżej znajdziecie więcej zmysłowych perfum, które są naszą propozycją na ten sezon.

Kolaż, perfumy na wiosnę/Materiały partneraKolaż, perfumy na wiosnę/Materiały partnera www.instagram.com/marina_official

Letnie zapachy

Latem warto żebyście wybrały dla siebie orzeźwiające i delikatne perfumy. Natalia Siwiec już od dawna ma swój ulubiony, letni zapach. Są to perfumy Ungaro Turqouise, które przypominają jej powiew morskiej bryzy. Nic w tym dziwnego, w końcu nuty zapachowe, jakie znajdziemy w ich flakonie to m.in. grejpfrut, kokos oraz nuty morskie - idealne na wakacyjne dni. Już teraz te perfumy znajdziecie u nas i to w przecenie za  127,00 zł. Prócz nich poniżej macie też takie znane marki, jak Marc Jacobs, Davidoff czy Cartier.

Kolaż, perfumy na lato/Materiał partneraKolaż, perfumy na lato/Materiał partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Poniżej więcej produktów

Więcej o: