Najlepsze eko kosmetyki do włosów. Wybrałyśmy produkty, które same polecamy. Wśród nich ulubiony produkt Herbuś

PJ
05.04.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/edytaherbus/)

Mamy dla was wegańskie produkty idealne do pielęgnacji włosów. Wśród nich świetna odżywka marki Davunes, której używa Edyta Herbuś.

Wegańskie odżywki do włosów

Coraz częściej wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów znajdziemy produkty wegańskie, które nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników pochodzenia zwierzęcego. O takich kosmetykach bardzo chętnie mówią gwiazdy. Jedną z nich jest Edyta Herbuś, która w wywiadzie dla magazynu Gala wspomina o wegańskiej odżywce OI Conditioner Davines, którą stosuje do pielęgnacji włosów. Produkt ten nadaje włosom objętość i miękkość, a przede wszystkim skraca czas ich suszenia i chroni je przed wysoką temperaturą. Dla aktorki, jak i dla większości kobiet, zdrowe i piękne włosy są bardzo ważne, dlatego jak mówi, ufa wyłącznie kosmetykom naturalnego pochodzenia. Poniżej znajdziecie najróżniejsze wegańskie odżywki - wśród nich są też olejki do włosów, które również pomagają w ich regeneracji.

Kolaż, wegańskie odżywki do włosów/Materiały partneraKolaż, wegańskie odżywki do włosów/Materiały partnera www.instagram.com/edytaherbus/

Wegańskie szampony do włosów

Odżywki odżywkami, ale przede wszystkim ważny jest szampon! To czym myjemy włosy wpływa bardzo na ich stan. Dlatego tutaj również proponujemy wam wegańskie szampony, które nadadzą włosom naturalny i zdrowy wygląd. Wśród nich znajdziecie takie marki, jak Orientana, Lavera oraz wcześniej wspomniana Davines. Coraz więcej gwiazd stosuje wegańskie produkty do codziennej pielęgnacji - może i wy się na nie skusicie?

Kolaż, wegańskie szampony do włosów/Materiały partneraKolaż, wegańskie szampony do włosów/Materiały partnera www.instagram.com/edytaherbus/

Poniżej więcej produktów