Perfumy Armani, Dior, Chanel w internecie kupisz taniej niż w drogerii! Zebrałyśmy najlepsze oferty. Taniej nawet o 50 zł

PJ
28.03.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial)

Perfumy znanych domów mody, które kochają gwiazdy. Marta Żmuda-Trzebiatowska uwielbia Si Giorgio Armani, a Jessica Mercedes jest fanką kultowego zapachu Chanel No 5

Coraz częściej znane domy mody, prócz ubrań w swoich kolekcjach mają też perfumy. Dlatego przygotowałyśmy dla was zapachy od znanych projektantów, które będą świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Chanel, Dior, Armani to nazwiska, na które warto zwrócić uwagę!

Jeżeli szukacie idealnego zapachu dla siebie na wiosnę, to te perfumy, które dla was przygotowałyśmy trafią w wasz gust. Nawet gwiazdy używają tych bestsellerowych zapachów. Jedną z nich jest aktorka Marta Żmuda-Trzebiatowska, której ulubione perfumy to Si Giorgio Armani. Ten cudowny, kwiatowy zapach znajdziecie też u nas i to w niższej cenie. Prócz niego mamy również inne słynne i piękne perfumy, które będą najlepszym uzupełnieniem przed każdym wyjściem.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/mzmudatrzebiatowskaofficial

Jeżeli wolicie mocniejsze i bardziej zmysłowe zapachy, proponujemy wam, żebyście zwróciły uwagę na to, co dla was mamy poniżej. Szczególnie na ponadczasowy zapach Chanel No 5. To perfumy, które powstały 90 lat temu, a do dziś zachwycają się nimi kobiety. Jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie, które kochały te perfumy była  Marylin Monroe. Wśród naszych gwiazd również znajdziemy te, które wprost ubóstwiają ten zapach, np. Jessica Mercedes. Na jej instagramie nieraz mogłyśmy zauważyć zdjęcie, na którym widnieje flakonik Chanel No 5. Prócz nich warto, żebyście zainteresowały się też innymi zapachami.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/jemerced

Poniżej więcej produktów

Więcej o: