Edyta Herbu¶ uwielbia kosmetyki luksusowych firm, ale jej serce skradła także ta polska marka! Ceny? Bardzo przystępne

BA
23.03.2018 17:00
kosmetyki herbu¶

kosmetyki herbu¶ (kosmetyki herbu¶)

Edyta Herbu¶ uwielbia podkre¶lać swoj± urodę ekskluzywnymi kosmetykami, a ciało pielęgnuje produktami równie dobrej polskiej marki!

Herbu¶ przez wielu podziwiana jest za talent oraz za urodę. Aktorka doskonale wie, jak sprawić, by zawsze wygl±dać dobrze i często przyznaje się do sięgania po kosmetyki z górnych półek. W jej kosmetyczce króluj± przede wszystkim te dwie marki, o których marzy każda kobieta.

Lancome 

Edyta Herbu¶ - LancomeEdyta Herbu¶ - Lancome / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

Edyta wiele razy zdradzała swoim fanom, że bardzo lubi produkty marki Lancome zarówno kosmetyki do makijażu, jak i te pielęgnacyjne. Na Instagramie gwiazdy fanki gorliwie wypytywały o nazwę pomadki, której często używa. W odpowiedzi otrzymały Lancome Rose 378. Herbu¶ uwielbia usta w mocnej kolorystyce, która podkre¶la ich kształt. 

Dior 

Edyta Herbu¶ - DiorEdyta Herbu¶ - Dior / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

W¶ród luksusowych kosmetyków lubianych przez Edytę Herbu¶ znajdziemy także cenion± na całym ¶wiecie markę Dior. Edyta często wykorzystuje kosmetyki tej firmy w swoim makijażu i jak sama twierdzi - każdej kobiecie należy się odrobina luksusu. Szczerze poleca tę markę swoim fankom. Tutaj po raz kolejny mocna kolorystyka odgrywa główn± rolę. 

Body Boom 

instagram.com/edytaherbus/instagram.com/edytaherbus/ / fot. instagram.com/edytaherbus/ materiały partnerów

Ostatnio Edyta Herbu¶ zdradziła także, że jej nowe wiosenne odkrycie stanowi polska marka kosmetyków naturalnych Body Boom. Gwiazda szczególnie upodobała sobie peeling kawowy z kokosem i mięt±. Trzeba przyznać, że na punkcie tej marki szaleje już coraz więcej gwiazd. 

Więcej kosmetyków w stylu Edyty Herbu¶ znajdziesz w przegl±dzie poniżej: 

Więcej o: