Na Dzien Kobiet dostałaś kwiatka? Rajstopy dokup sobie sama! Mamy sexy modele w stylu 'Lewej'. A w bonusie szpilki i maseczki

PJ
09.03.2018 09:00
Kolaż, dzień kobiet/Materiały partnera

Kolaż, dzień kobiet/Materiały partnera (www.instagram.com/m_rozenek/www.instagram.com/annalewandowskahpba)

Dzień Kobiet to idealny moment, żeby sprawić sobie prezent. Nie czekaj na to, aż coś dostaniesz od kogoś! W końcu możesz sama podarować sobie wyjątkową rzecz, która wywoła uśmiech na twojej twarzy :)

Rajstopy

W czasie PRL-u klasycznym podarunkiem były goździki i rajstopy. W dzisiejszych czasach ten element garderoby dostaniesz już wszędzie! Warto, żebyś w tak szczególny dzień pomyślała o sobie i sprawiła sobie przyjemność w postaci takiego drobiazgu jakim są właśnie rajstopy. Powoli idzie wiosna, a ten dodatek pięknie wyeksponuje twoje nogi i będzie stylowym urozmaiceniem stylizacji.

Kolaż, rajstopy/Materiały partneraKolaż, rajstopy/Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Szpilki

Podobno to właśnie szpilki są symbolem kobiecości. My się zgadzamy! Kobieta w pięknych szpilkach wygląda bardzo elegancko. Zapewne jak większość z nas, kochasz buty. Może to właśnie Dzień Kobiet jest idealnym momentem do wzbogacenia swojej garderoby o kolejną parę ślicznych czółenek? ;) Przecież na taki zakup to święto jest idealne!

Kolaż, szpilki/Materiały partneraKolaż, szpilki/Materiały partnera www.instagram.com/m_rozenek

Domowe spa

Tego dnia mogłabyś odpocząć od swoich obowiązków. Wystarczy, że troszkę pomyślisz o sobie i nawet wieczorem usiądziesz w swoim domowym zaciszu i zrelaksujesz się. Przydadzą ci się wtedy zapachowe świeczki, które stworzą niepowtarzalny nastrój, oraz różne kosmetyki pielęgnacyjne. My postawiłyśmy na bardzo modne zwierzęce maski, które wyglądają intrygująco. 

Kolaż, domowe spa/Materiały partneraKolaż, domowe spa/Materiały partnera www.instagram.com/kurdejszatan

Poniżej więcej produktów

Komentarze (4)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: pola

    0

    mój kupił mi rajstopy, mysło i goździka... No jak to zobaczyłam to się załamałam.. Widział że jtrochę przykro mi jest bo mamy współczesnośc a nie PRL... i wyjął jeszcze dla mnie voucher na lot w Lesznie. więc taki paket mi się podobał bardziej :)

  • Gość: Anna

    0

    kwiatka??? chyba kwiatek...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX