Jak ubrać się zimą do pracy? Te zestawy na pewno się sprawdzą. Mamy też płaszcze i botki idealne na przedwiośnie

jb
06.03.2018 13:00
fot. WBF

fot. WBF (fot. WBF/ Kurdej i Sykut)

Temperatury minusowe nie odpuszczają, ale ty musisz prezentować się nienagannie w pracy? Mamy dla ciebie propozycje stylizacji idealnych na panujące mrozy!

Jeśli w pracy nie obowiązuje cię sztywny dress code i możesz wybrać ubrania bardziej na luzie, śmiało zainspiruj się naszymi zestawami. Są wygodne, eleganckie i na pewno ciepłe, a obecnie to jeden z ważniejszych punktów podczas kompletowania odpowiednich zestawów.

Szara krata na spódnicy

Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna wybrała się ostatnio na pokaz projektantki Lidii Kality, na który założyła szarą spódnicę w kratę, białą koszulę i długi płaszcz. Właśnie taki model będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji. Dodany do prostych spodni czy małej czarnej z pewnością sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na imprezę. Koniecznie zaopatrz się w ubranie ze wzorem kratki - jest ponadczasowa, więc prędko nie wyjdzie z mody.

fot. WBF/ Paulina Sykut-Jeżyna/ modne ubrania w kratęfot. WBF/ Paulina Sykut-Jeżyna/ modne ubrania w kratę fot. WBF/ Paulina Sykut-Jeżyna/ modne ubrania w kratę

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowym płaszczu

Jeśli jesteś zmarzluchem tak jak Małgorzata, koniecznie wybierz ciepłe okrycie wierzchnie. Różowy puchowy płaszcz lub kurtka będą świetnym rozwiązaniem. Dodając do niego eleganckie, szare spodnie sprawisz, że całość będzie prezentować się bardzo modnie i klasycznie. Warto wybrać ciepłe botki na słupku - nogi będą nich wydawać się dłuższe.

fot. Instagram @mrozenek/ różowy płaszcz do pracyfot. Instagram @mrozenek/ różowy płaszcz do pracy fot. Instagram @mrozenek/ różowy płaszcz do pracy

Dzianinowa sukienka do pracy na duże mrozy

Zimą nie musisz rezygnować z sukienek. Jeśli je lubisz, wystarczy, że dobierzesz odpowiedni model, a na pewno nie zmarzniesz! Barbara Kurdej-Szatan postanowiła włożyć szarą sukienkę wykonaną z grubej dzianiny. Prezentowała się znakomicie. Ty również możesz tak wyglądać. Do pracy warto zamienić szpilki na płaskie botki i dobrać odpowiednio dużą torebkę. Na sukienkę załóż luźny kardigan i ciepły płaszcz.

fot. WBF/ Barbara Kurdej-Szatan/ dzianinowa sukienka do pracyfot. WBF/ Barbara Kurdej-Szatan/ dzianinowa sukienka do pracy fot. WBF/ Barbara Kurdej-Szatan/ dzianinowa sukienka do pracy

Jeszcze więcej modnych i eleganckich ubrań do pracy znajdziesz poniżej!

Więcej o: