Małgorzata Rozenek z najmodniejszym dodatkiem na 2018 rok! Te torebki robią furorę. Zobaczcie, gdzie je kupić

PJ
30.01.2018 13:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/m_rozenek/ WBF)

W każdej stylizacji ważną rolę pełnią dodatki, a w szczególności torebka! Mamy dla was trzy najmodniejsze torebki, które zapragniecie mieć w 2018 roku.

Nerka

To właśnie nerka będzie jednym z najmodniejszych dodatków w 2018 roku! Jest świetną alternatywą dla torebki i idealnie pomieści wasze najpotrzebniejsze rzeczy. Ta niezawodna saszetka z lat 90 znów wraca do mody, ale tym razem w bardzo ciekawych modelach. Małgorzata Rozenek już ma najmodniejszą nerkę od Gucciego, której cena wynosi 3740 zł. Poniżej mamy dla was propozycję nerek, którymi możecie wzbogacić swoje stylizacje!

Kolaż/materiały partneraKolaż/materiały partnera www.instagram.com/m_rozenek

Okrągła torebka

Trend na okrągłe torebki będzie trwał kolejny rok, więc nie wyrzucajcie swoich modeli z szafy, a jeśli jeszcze ich nie macie to warto pomyśleć o zakupie ;). W tym sezonie znajdziecie je w najróżniejszych rozmiarach - od kopertówek po duże, okrągłe torby. Tak samo w kwestii kolorów i wzorów, będziecie miały w czym przebierać! 

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera WBF

Czerwone torebki

Czerwień jest kolorem kobiecości, dlatego i w tym sezonie nie mogło zabraknąć tak szykownych torebek. Możecie nosić je od rana do wieczora i to w najbardziej krwistych odcieniach. Zdecydowanie mogą stanowić bazę waszych stylizacji, do której dobierzecie pozostałe rzeczy. To właśnie kolor czerwony jest kolorem tego roku ;).

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera WBF

Poniżej więcej propozycji

Komentarze (2)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • joankb

    Oceniono 2 razy 2

    Nigdy nie kupuję tego co nosi Rozenek, Lewandowska, Chodakowska, Szczęsna itp.

  • Gość: pinokio

    0

    Znowu ta Rodzynek?.To już żałosne jest lansować na siłę to proste babsko, która w "zapowiedzi" jednego z wielu kretyńskich programów ma do powiedzenia tylko :"jestem w dupie"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX