Rafał Maserak zdradził płeć dziecka. "Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku". Gwiazdy gratulują

Rafał Maserak już niedługo po raz pierwszy w życiu zostanie tatą. Tancerz na Instagramie zdradził, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis już wkrótce zostaną rodzicami, a tą radosną nowiną podzielili się w listopadzie w jednym z postów na Instagramie. Teraz tancerz zdradził, jaka będzie płeć dziecka. 

Rafał Maserak będzie miał syna

Rafał Maserak i jego partnerka już niebawem przywitają na świecie syna. Dumny tancerz pochwalił się tym oczywiście również na Instgaramie i przy okazji napisał, jakie emocje towarzysza mu przed tak ważnym momentem w życiu. 

Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz SYNEK. Czekamy na Ciebie ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy a my szykujemy Ci tu gniazdko!- pisze przyszły tata.

Internauci tłumnie gratulują tancerzowi, a wśród nich znalazło się także sporo gwiazd m.in. Beata Tadla, Sokół, czy Monika Pyrek. My oczywiście też gratulujemy i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie!

Macademian Girl do Maseraka: "W walcu nie mogę mieć dwóch podbródków. ZOBACZ WIDEO:

RG

Więcej o: