Anna Wendzikowska skrytykowana przez internautkę. "Nie bierz czasami udziału w eko akcjach, bo nie będziesz wiarygodna". Gwiazda zareagowała

Anna Wendzikowska pochwaliła się fankom, że jej córka ma kilka sukienek wzorowanych na te bajkowej Elzy. Jedna z obserwatorek poirytowała się. Dziennikarka postanowiła jej odpowiedzieć.

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca tam przeróżne treści. Wiele podróżuje, więc najczęściej są to piękne krajobrazy lub zdjęcia z plaży. Często jednak publikuje sponsorowane posty. Do takich należy ten ostatni, pod którym jednak została mocno skrytykowana. Za co tym razem? Za marnotrawstwo! 

Anna Wendzikowska zaatakowana przez internautkę

Gwiazda "Dzień dobry TVN" pochwaliła się częścią garderoby swojej starszej córki, na którą składają się "księżniczkowe" suknie. Kornelia ma ich aż 25.

Jak się ma w domu Elzę, a Elza ma dwadzieścia pięć „elzowych” sukienek, to trzeba znaleźć jakiś sposób na delikatne pranie tych królewskich szat. Wszystko piorę w pralce, bo przy dwójce dzieci nie ma innej opcji.

Została mocno zaatakowana przez internautki, które uważają, że mała dziewczynka nie potrzebuje aż tylu, tak podobnych sukienek. 

Uważasz, że to jest normalne kupić tyle podobnych sukienek dziecku? Nie bierz czasami udziału w jakichś eko akcjach, bo nie będziesz wiarygodna.

Dziennikarka odpowiedziała na ten komentarz, a później... wszystko usunęła. 

Normalne? A kto określa normy? Moim zdaniem to nienormalne łazić po cudzych profilach i krytykować, jak coś nie pasuje, ale co ja tam wiem. Sukienki to prezenty od babć i cioć, potem będzie je nosić młodsza siostra, a na koniec trafią do kogoś, komu też umilą życie, bo wszystkie ubrania i zabawki oddajemy dalej. Ale rozumiem, że Pani sposób na życie jest jednym właściwym i chciałaby go Pani narzucić wszystkim? - pytała retorycznie.

No cóż... Nerwowe wymiany zdań pod postami Wendzikowskiej to już raczej norma. Może dziennikarka nie powinna zwracać uwagi na takie ataki i je po prostu olać?

CW

Anna Wendzikowska nagrała śpiewająca córkę. Dziewczynka ma talent wokalny?

Więcej o:
Komentarze (14)
Anna Wendzikowska pokazała sukienki córki i została skrytykowana. Zareagowała natychmiast
Zaloguj się
 • Gość: 3ewra

  Oceniono 26 razy 24

  jak ona śmiała skrytykować ją pod reklamą pralki, za którą oczywiście grosza nie wzięła od producenta a jeszcze odda używany sprzęt "potrzebującym".
  panią dobrodziejkę krytykować? te ręce, które dzielą się jałmużną obrażać? toż to nie wypada!
  już ona ci pokaże co to znaczy "norma!" normalnie się nie pozbierasz! ty hejterze, ty!

 • Gość: Fhk

  Oceniono 23 razy 21

  A wszystko, by zareklamować pralkę... Ciekawe, ile musiała siedzieć w tej stercie brudów, zanim zdjęcie było wystarczająco idealne na insta.

 • Gość: mix

  Oceniono 12 razy 12

  Leave Ania alone! To tak naprawdę biedna, zakompleksiona dziewczynka zaklęta w postać dorosłej kobiety. Całe dnie spędza przed lustrem i aparatem, każde zdjęcie jest wybierane spośród setki identycznych wykonanych w serii i tak przepuszczone przez Lightroom, że jest już nie zdjęciem, a cyfrową grafiką. Dodam jeszcze, że w jednym miejscu Ania robi kilka zdjęć w różnych stylizacjach (potrafi przebierać się w pobliskich krzakach), żeby pozostałe zdjęcia wykorzystać w przyszłości i udawać, że była w tym miejscu jeszcze nie raz. Cała jej energia życiowa jest zużywana na budowanie fałszywego obrazu idylicznego życia, żeby inni się zachwycali, a wręcz zazdrościli. Bajeczne życie na złość hejterom. Biedna Ania nie wie, że to nie hejterzy. To prześmiewcy, którzy dawno ją rozgryźli i szydzą z nieprawdziwego życia na pokaz. Ania w realnym życiu to niepewne, zahukane dziewczę, drżące o pracę, bo utrzymuje się tylko z drobnych zleceń w ddtvn (stacja ją trzyma tylko dlatego, że jest desperatką i godzi się na niską stawkę) oraz z żenujących reklam na instagramie (nie wiem, jakim cudem ktoś jeszcze wierzy, że Ania jest w nich wiarygodna i wydatek się zwróci). Czterdziecha za pasem, perspektywy na przełom w karierze zerowe, pomimo kosztownej inwestycji we włosy, zęby, nos, usta i biust. Znów zaskoczenie: Ania nie wiedziała, że w jej pracy przydaje się nie tylko uroda, ale i intelekt, a tego niestety u Ani ze świecą szukać. I dlatego żyje w tej swojej magicznej krainie instagrama, gdzie jest piękna, pożądana, zamożna i szczęśliwa. Gdzie wynurza się z hotelowych basenów, kotłuje się w pościeli z widokiem na drapacze chmur (zawsze w tym celu przesuwa łóżka do okien), lub spaceruje po jesiennym parku z pękiem baloników. Nie śmiejcie się z niej. Współczujcie.

 • Gość: Rozsadna

  Oceniono 5 razy 5

  Moi Drodzy, o Narcyzie Wendzikowskiej nalezy pisac tylko w zachwytach, innego jezyka Narcyza nie ogarnia. Proponuje przestac klikac na jej posty i zdjecia i nie nabijac jej kasy. Nic tak nie zaboli jak brak uwagi.

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Jaka to jest durna ci...! No inaczej ująć tego nie można.

 • Gość: goNia

  Oceniono 5 razy 5

  Odpowiedziała ??

 • Gość: Joker

  Oceniono 4 razy 4

  Czego by ta trąba nie zrobiła to i tak będziemy pamiętać wyłącznie jej gafy i wpadki, humorzaste, przygłupie zachowania i retuszowane fotografie. Jak bardzo by nie czarowała rzeczywistości operacjami plastycznymi i tonami makijażu to my będziemy pamiętali jej wygląd sprzed wielu lat i zdjęcia bez makijażu na których wygląda jak potwór z bagien. Ta baba jest kompletnie oderwana od rzeczywistości a najbardziej smutne jest to, że ona naprawdę wierzy że ktoś daje się nabrać na jej wyidealizowane życie.

 • Gość: Kupica

  Oceniono 3 razy 3

  Litosci, Plotku! Jak nie rozdziawiona Wi****wa czy biedha ksiezna Meghan to ten dziwny szkieletor...Nie ma o kim pisac?

 • Gość: xyz

  Oceniono 2 razy 2

  To po co wstawia takie durnoty na swój profil a zreszta celebrytki tylko liczą liczbę obserwatorów i się tym przechwalają, która ma więcej, no tak tylko chcałyby żeby każdy sie nimi zachwycał a jak coś im nie na rękę to od razu płacz że hejt itp....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX