Olga Kalicka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z synem. Podsumowuje rok macierzyństwa. "Wielokrotnie miałam zwątpienia"

Olga Kalicka świętowała ostatnio roczek swojego syna. Aleks przyszedł na świat 14 stycznia 2019 roku i odmienił życie aktorki. Ona dodała z tej okazji bardzo poruszający wpis.

Olga Kalicka od ponad roku spełnia się w roli mamy. Na Instagramie pokazuje wiele zdjęć z synem i dzieli się z fankami swoimi doświadczeniami. Jest w tym bardzo autentyczna, bo pokazuje nie tylko te piękne uroki macierzyństwa, ale i potrafi opowiedzieć o nieprzespanych nocach. We wtorek natomiast z okazji pierwszym urodzin Aleksego, podzieliła się z obserwatorami pięknym zdjęciem sprzed roku. Wielka miłość w czystej postaci na jednym ujęciu. 

Olga Kalicka na zdjęciu z synem

Aktorka postanowiła uczcić święto swojego dziecka nie tylko w gronie najbliższych, organizując przyjęcie urodzinowe, ale również na Instagramie. Dodała naprawdę poruszający wpis i zdjęcie. 

14.01.2019 - nigdy nie zapomnę tego dnia. Po 11 godzinach wchodzenia na Mont Everest, na świecie pojawił się Aleksy. Jak sobie pomyślę, ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw „czy jestem wystarczająco dobrą mamą”, dziś wzruszam się. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa. I choć wielokrotnie miałam zwątpienia, czuję i wiem, że jestem potrzebna temu małemu człowiekowi, taka jaka jestem. Nie zawsze idealna. I dziś, kiedy Aleksy ma swoje święto, ja też świętuję.

Aktorka zaapelowała również do młodych mam, by nie poddawały się i pamiętały, że są dla swoich pociech całym światem. W pięknych słowach wypowiedziała się również na temat partnera. 

I chcę przypomnieć każdej mamie: jesteś wyjątkowa, jesteś wielka. Każda z nas ma czasem gorsze dni, ale dla naszych Skarbów zawsze będziemy najważniejsze. Zdjęcie zrobione w pierwszym dniu Aleksia. Zrobione przez Czarka, z którego jestem bardzo dumna. Jest świetnym tatą, a przez ten rok wiele razy udowodnił mi, że rzeczy niemożliwe „załatwia od ręki”.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć całej rodzinie, a w szczególności Aleksemu, dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze!

CW

Zanim synek Olgi Kalickiej przyszedł na świat, młoda mama zorganizowała baby shower. Zobaczcie, jak się bawiła:

Więcej o:
Komentarze (3)
Olga Kalicka pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie z synem. Podsumowuje rok macierzyństwa. "Wielokrotnie miałam zwątpienia"
Zaloguj się
 • Gość: gabii

  Oceniono 4 razy 2

  Zdrówka i szczęścia dla synka. Także dla mamy i taty sużo cierpliwości i dużi więcej miłości dla synka. Przyatojniak z niego.

 • Gość: Bosy

  Oceniono 1 raz 1

  ależ ona marzy o kvtasie

 • Gość: Anna

  Oceniono 2 razy 0

  Ciaza to. Tez trudny okres, mimo, ze wszyscy naokolo krzycza ze to nie choroba... A opieka nad dzieckirm to nie zabawa iphonem, ze sobie wlaczysz kiedy ci sie nudzi....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX