Książę William już wrócił do pracy zaledwie dzień po rodzinnych naradach w sprawie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Dobry humor go nie opuszczał

Książę William nie próżnuje i już wrócił do pracy w Pałacu Buckingham zaledwie dzień po tym, jak jego brat wycofał się z rodziny królewskiej i zaczął przygotowywać się do wyprowadzki do Kanady.

We wtorek książę William został przyłapany przez paparazzi, jak opuszczał Pałac Kensington z niezadowoloną miną. To pierwsza taka fotografia księcia zrobiona po "szczycie w Sandringham", podczas którego członkowie rodziny królewskiej omawiali przyszłość księcia Harry'ego i Meghan Markle. Przypomnijmy, że książęca para wycofała się ze swoich obowiązków i zamierza dzielić życie pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną.

Po rodzinnej naradzie królowa Elżbieta II wydała oficjalne oświadczenie:

Moja rodzina i ja w pełni popieramy pragnienie Harry'ego i Meghan, którzy chcą rozpocząć nowe życie jako młoda rodzina. Chociaż wolelibyśmy, aby pozostali pełnoetatowymi członkami rodziny królewskiej, szanujemy i rozumiemy ich pragnienie prowadzenia bardziej niezależnego życia, pozostając jednocześnie cenioną częścią mojej rodziny. (...).

- czytamy.

Teraz książę Harry przygotowuje się do wyprowadzki i chce dołączyć do Meghan, która przebywa już w Kanadzie, a książę William nie próżnuje i szybko wrócił do pracy.

Książę William wrócił do pracy

Nie da się ukryć, że w obecnej sytuacji rodzina królewska znajduje się pod medialnym ostrzałem. Wszyscy więc znają doskonale każdy krok wszystkich jej członków, a największe zainteresowanie budzi teraz książę William, który podobno wciąż jest skłócony z księciem Harrym.

Wydawać się może, że plotki potwierdza zachowanie przyszłego króla, który zaledwie 24 godziny po wycofaniu się brata z rodziny, już wrócił do pracy, jak gdyby nic się nie stało. Rano zawiózł dzieci do szkoły, a potem udał się do Pałacu Buckingham, gdzie spotkał się z Ollym Robbinsem, negocjatorem w sprawie Brexitu, a także Andrew Straussem, byłym kapitanem angielskiej drużyny krykieta. W Pałacu książę miał także okazję porozmawiać z Aleksem Duguidem i to w języku migowym. Zobaczcie:

Widać, że dobry nastrój nie opuszczał księcia Williama. Kto wie, może to tylko dobra mina do złej gry, a może faktycznie wycofanie się Harry'ego z rodziny poprawiło mu humor?

KM

Księżna Kate i książę William odwiedzili Pakistan:

Więcej o:
Komentarze (21)
Książę William już wrócił do pracy zaledwie dzień po rodzinnych naradach w sprawie księcia Harry'ego i Meghan Markle. Dobry humor go nie opuszczał
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Wypełnia swoje obowiązki. Dorosły brat podjął decyzję i tyle, ile będą się nad tym rozczulac ;-)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 4

  Odpowiedzialny człowiek na ważnym stanowisku. Brawo William !

 • boo-boo

  Oceniono 2 razy 2

  No kto to widział, żeby wrócić do pracy po pogawędce rodzinnej. Ja bym na jego miejscu ze 2 tygodnie wolnego wziął. Pogawędki rodzinne wszak męczące są.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 1

  Książę William zna się na ludziach, od razu się zorientowal, że Harry chce poślubic pomyłkę

 • Gość: Olhjgfd

  Oceniono 9 razy 1

  Meghan pobrala probki do badan dna Harrego i jego ojca. Sprawdzila tez, czy Kate jest mamą Charlotte. Wszystko juz wie...

 • donbalon

  Oceniono 25 razy 1

  A jaką on ma pracę? Siedzi, pierdzi, jeździ po jakichś bezsensownych spotkaniach. Też mi praca...

 • Gość: Nezja

  0

  Nie rozumiem co tu specjalnego. Miałby zrobić sobie wolne w pracy bo jego brat się wyprowadza? Co to ma do rzeczy? Bez przesady. Ma siedzieć i płakać??

 • Gość: Anna

  Oceniono 13 razy -3

  Przeciez to o to chodzilo, bo to on ma przrjac władze, meg i harry moga nawet zostac mnichami w australii bo i tak nic im nie skapnie, chyba ze do konca zycia beda latac by sciskac dlonie wysokopostawionym politykom, usmiechac się do dzieci W afryce, i jezdzic nez celu na bezsrnsowne spotkania z niewiadomo kim....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX