Już wcześniej można było się domyśleć, że Meghan Markle i książę Harry planują wycofać się z rodziny królewskiej? Pierwsze oznaki były związane z ich synem. Ekspert wyjaśnia

Redaktor naczelny magazynu "Majesty" Joe Little zdradził, że pierwszy syn księcia Harry'ego mógł dostać tytuł hrabiego. Czemu jego rodzice się na to nie zdecydowali? Powód jest bardzo prosty.

Jak podaje portal Dailymail, Archie, syn księcia Harry'ego i Meghan Markle miał dostać tytuł hrabiego. Jednak książę Harry odmówił, ponieważ chciał, aby jego potomek dorastał jako zwykły obywatel.

Meghan Markle i książę Harry chcieli odejść z rodziny królewskiej już dawno?

Pierworodny syn księcia Harry'ego został nazwany Archie Harrison Mountbatten-Windsor i mógł dostać tytuł hrabiego Dumbarton, gdyby jego tata wyraził na to zgodę. Jak twierdzi ekspert, Joe Little, brak nadania tytułu dla Archiego sugeruje "szerszy plan", który małżonkowie musieli opracować już wcześniej. 

Najwyraźniej Meghan i Harry już od dawna planowali wycofać się z królewskiego dworu. Prawdopodobnie rozważali tę decyzję już w zeszłym roku, gdy na świat przyszedł ich syn, dlatego nie nadali mu żadnego tytułu.

Przypomnijmy, że Harry i Meghan w zeszłym tygodniu wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że wycofują się z rodziny królewskiej. Powodem tej decyzji była chęć bycia niezależnymi finansowo. Ważne dla Meghan był również to, aby mogła dzielić swój czas między Ameryką Północną a Wielką Brytanią.

A wy co myślicie o ich decyzji? 

BO

Księżna Meghan i książę Harry odwiedzili Canada House w Londynie.

Więcej o:
Komentarze (52)
Pierwsza oznaka rezygnacji Meghan i Harry'ego z obowiązków królewskich to brak tytułu dla Archiego? Ekspert wyjaśnia
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 37 razy 31

  Z nazwiskiem Mountbatten-Windsor na pewno będzie dorastał jako zwykły obywatel, no na 100% na pewno ;-)

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 25 razy 13

  Żyli z podatków - źle. Rezygnuą z życia na koszt podatnika - źle. Szczujnia.

 • Gość: Nn

  Oceniono 15 razy 9

  Trzymam kciuki i powodzenia.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 16 razy 8

  Super. Są dorośli, mają prawo żyć po swojemu.

 • Gość: a

  Oceniono 28 razy 8

  Rodzice są niekonsekwentni w swoich decyzjach. Huczny, królewski ślub w telewizji tak, tytuły dla dziecka nie. W tym wszystkim chodzi po prostu o zwrócenie na siebie uwagi na zasadzie 'niech piszą co chcą, byleby nazwiska nie przeręcali'.

 • Gość: k

  Oceniono 30 razy 8

  Archie jest księciem z urodzenia i tego nikt nie zmieni. Jak braknie Elżbiety i zastąpi ją Karol, z automatu nastąpi przesunięcie tytułów, a póki co będzie mógł być normalnym dzieckiem.

 • Gość: Lol

  Oceniono 15 razy 7

  Niech każdy żyje po swojemu.

 • wynanc2

  Oceniono 10 razy 4

  Kazdy kto troche czytał na temat życia rodziny krolewskiej , czy widział np. serial Crone, wie, że ci ludzie są poddani wielu ograniczeniom, nie moga życ jak chcą, są krępowani dworską etykietą. O ich małżeństwach i innych prywatnych zdawałoby sie sprawach decyduje często aktualny rząd. Co z tego, że są bardzo bogaci, skoro nie mogą korzystać z osobistej wolności? Nie dziwię się Harremu i jego żonie, że chcą sami sobie układać życie, tym, bardziej, że ani Harry, ani jego potomstwo raczej nie mogą liczyć na koronę UK.

 • Gość: ara333

  Oceniono 20 razy 4

  wydaje mi się, ze zapowiadana niezależność finansowa ma właśnie polegac na tym, że nie chcą brać pieniedzy podatników? Gratuluję im decyzji i trzymam kciuki za odporność na pomyje jakie na nich wylewają sympatycy monarchii . Przyda się trochę przewietrzyć skostniałą, staroświecką klasową I oderwaną od rzeczywistości formułę "rodziny królewskiej".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX