Beata Pawlikowska wspomina małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim. "Jestem mu wdzięczna"

Beata Pawlikowska kilka dni temu świętowała swoje zaręczyny, a w rozmowie z jednym z tabloidów zebrało jej się na wspomnienia byłego małżeństwa z Wojciechem Cejrowskim.

Beata Pawlikowska ponownie wyjdzie za mąż. Podróżniczka z początkiem roku pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od swojego ukochanego Danny'ego Murdocka. To nowojorski prawnik, którego poznała kilka lat temu podczas jednej ze swoich dalekich podróży. Para szybko się w sobie zakochała i po kilku miesiącach zamieszkała razem w Warszawie. Jak się okazuje, Beata Pawlikowska wciąż wspomina swoje pierwsze, nieudane małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim i to całkiem dobrze. 

Beata Pawlikowska o związku z Cejrowskim

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli razem przez 10 lat. W 2004 roku ich małżeństwo się rozpadło i kilka lat później podróżniczka udzieliła wywiadu magazynowi "VIVA!", gdzie niezbyt pochlebnie wypowiadała się na temat ich relacji. Wspominała, że nigdy nie akceptowała jego poglądów, a on nie lubił jej książek. 

Okazuje się, że po latach Beata Pawlikowska nabrała nieco dystansu do całej sprawy i zdecydowanie lepiej wspomina teraz tamten czas. W rozmowie z "Faktem" powiedziała, co sądzi na temat swojego byłego męża. 

Szanuję go i życzę mu wszystkiego co najlepsze. Nie mam już przykrych wspomnień. Wprost przeciwnie, jestem mu wdzięczna dlatego, że poszłam za tym, co czułam w sercu i mogłam dzięki rozstaniu poznać i zrozumieć siebie. Zawsze będę Wojtka szanować- podsumowuje. 

Jak możemy zaobserwować, czas leczy rany. 

Cejrowski zawieszony w 'Minęła dwudziesta'. Ale zanim zapadła decyzja, nie raz zdążył się popisać. ZOBACZ WIDEO:

RG

Więcej o:
Komentarze (78)
Beata Pawlikowska wspomina małżeństwo z Wojciechem Cejrowskim. "Jestem mu wdzięczna"
Zaloguj się
 • slawczan

  Oceniono 58 razy 52

  Zaraz, zaraz - czy oni nie są katolikami? Szczególnie on - co ze świętym, nierozerwalnym węzłem małżeńskim potwierdzonym powagą Kościoła? Wojtek...?
  Henryk VIII by dostać rozwód musiał założyć własny kościół...

 • justas32

  Oceniono 52 razy 44

  Krypto-homo i faszysta - wspaniały partner dla każdej kobiety ...

 • Gość: MUPPET

  Oceniono 41 razy 39

  Ona nigdy nie akceptowała jego poglądów, a on nie lubił jej książek.

  To co ich trzymało razem? Dziki i wyuzdany seks?

 • stefan-50

  Oceniono 40 razy 34

  A to rozwodnik jest ? Wyglądało ze świętojebnięty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX