Stan Kirsch nie żyje! Gwiazdor seriali w wieku 51 lat popełnił samobójstwo

Stan Kirsch zmarł 11 stycznia. Przykre informacje potwierdziła rodzina bliskiego, publikując na jego Facebooku oświadczenie.

11 stycznia doszło do prawdziwego dramatu. Samobójstwo popełnił znany szerszej publiczności z serialu "Nieśmiertelny", Stan Kirsch. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną tragedii. O odejściu 51-letniego gwiazdora poinformowała rodzina. 

Stan Kirsch nie żyje

Informacja na temat śmierci aktora pojawiła się we wtorek rano na jego Facebooku. Przykre wieści przekazali do opinii publicznej jego bliscy, pisząc:

Drodzy przyjaciele, 11 stycznia w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego umiłowanego Stana Kirscha" - czytamy na oficjalnym fanpage'u aktora.

Poruszający wpis dodała również żona Stana. Kobieta podziękowała za wszelkie słowa wsparcia wsparcie. 

Chcę podziękować wszystkim za okazaną miłość i wsparcie. Nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie SMS-y, połączenia, e-maile, ale przeczytałam i wysłuchałam każdy z nich. Czuję się otoczona miłością i jestem na zawsze wdzięczna każdemu z Was.

To wielka strata dla aktorskiego środowiska. Kirsch zagrał bowiem w wielu produkcjach. Warto w tym momencie wspomnieć chociażby o serialach: "Sprawy rodzinne", "Szpital miejski" czy "Jag - Wojskowe Biuro Śledcze".

Jak sobie pomóc?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

CW

Najpopularniejsze seriale ostatnich lat.

Więcej o:
Komentarze (3)
Stan Kirsch z "Nieśmiertelnego" nie żyje! Aktor popełnił samobójstwo
Zaloguj się
 • Gość: wedf

  Oceniono 7 razy 7

  Facet ostatni raz zagrał w filmie 10 lat temu. Poza jednym serialem, w którym miał na koncie 100 odcinków, grał ogony. Nie żeby nie było szkoda człowieka, każdego szkoda, ale pisanie, że jego śmierć to wielka strata dla środowiska aktorskiego brzmi jak szyderstwo.

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  Przykre, może to niestosowne, ale był niesamowicie przystojny.

 • Gość: Fiii

  Oceniono 6 razy -2

  No u niego brak ratunku
  Głupio prosić ale… Pomożecie?❤ pomagam.pI/aparatfilipa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX