Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy opowiedzieli o małżeństwie tak wiele. "Sprząta ten, kto ma czas!"

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula udzielili wywiadu w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem nie unikali pytań na tematy prywatne, choć o dziecku nie powiedzieli nawet słowa.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula przygotowują się obecnie do narodzin pierwszego dziecka. Aktorska para przez długi czas ukrywała ciążę, jednak zdjęcia, jakie zaczęły pojawiać się w mediach, były jasnym sygnałem, że ich rodzina powiększy się. Nie zamierzają jednak zwalniać tempa, na dowód czego wzięli udział w muzycznym show "Jaka to melodia?", a w materiale zrealizowanym dla "Pytania na śniadanie", opowiedzieli o małżeństwie. Nigdy tego nie robili.

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula o małżeństwie

Do tej pory zarówno ona, jak i on, stronili od opowiadania o życiu prywatnym w mediach. Zaskakuje więc fakt, że zgodzili się na wywiad, w którym musieli zdradzić kilka sekretów ze swojego domowego zacisza. Dowiedzieliśmy się z niego, że za porządki odpowiada głównie Marta, choć Kamil nie ma problemu z tym, by pomagać żonie. 

Sprząta ten, kto ma czas! Jest jakiś podział. (...) Myślę, że jest zdrowa równowaga w tym - wyjaśnili.

Kiedy już jest okazja przepytać znane małżeństwo, nie można nie zadać pytania na temat śpiewania pod prysznicem. Aktorka natychmiast zdradziła, że robi to jej mąż, jednocześnie dodając, że to on jest dojrzalszą osobą w związku, mimo że jest o pięć lat od niej młodszy. 

Dziennikarka spytała też parę o postanowienia noworoczne. Choć początkowo Kamil nie wiedział co powiedzieć, pomogła mu żona, która pragnie więcej podróżować. 

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak właśnie tego życzyć parze. W końcu przyszłej mamie przyda się odrobina relaksu.

CW

Te gwiazdy były kiedyś razem. Wiedzieliście o tych wszystkich związkach? 

Więcej o:
Komentarze (5)
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula po raz pierwszy o małżeństwie. "Sprząta ten, kto ma czas!"
Zaloguj się
 • Gość: agii

  Oceniono 3 razy 1

  drugie dziecko. nie pierwsze 'Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula przygotowują się obecnie do narodzin pierwszego dziecka'

 • Gość: Xxx

  Oceniono 4 razy 0

  Utalentowana I piękna

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 4 razy -2

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Natasza Urbańska i Katarzyna Skrzynecka i Joasia Sereneke to najpiękniejsze i najsilniejsze wszechstronnie utalentowane dziewczyny. Nieocenione , zmarnowane talenty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX