Kłótnia polskich gwiazd... o pożary w Australii. Korwin Piotrowska: Nie zapraszałabym "ekspertów" z d*py

Drama z australijskimi pożarami w tle rozkręca się. Głos zabrała Karolina Korwin Piotrowska, a ona wie, jak uderzyć w czułe struny.

Niedzielny wywiad Agnieszki Fitkau-Perepeczko dla "Dzień dobry TVN" wzbudził wiele kontrowersji. Aktorka zarzuciła Kindze Rusin i Piotrowi Kraśko, że nie mają pojęcia o sytuacji w Australii. Co więcej, jej zdaniem grafiki przedstawiające cały kraj w płomieniach są przekłamaniem. Z jej opinią nie zgodziło się wielu internautów. Głos zabrała też Karolina Korwin Piotrowska.

Karolina Korwin Piotrowska o Agnieszce Fitkau-Perepeczko

Kinga Rusin wrzuciła na swój profil na Instagramie grafikę płonącej Australii. W komentarzach z miejsca zaroiło się od komentarzy dotyczących jej wywiadu z Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Zdania są podzielone, jednak wiele osób uważa, że aktorka nie ma racji. W żywą dyskusję włączyła się także Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka w swoim stylu skomentowała całą sytuację.

To po co zapraszacie kogoś, kto opowiada brednie? Po co? Mało jest Polaków, którzy tam mieszkają? Nawet tu, na IG jest ich sporo, pokazują potworne obrazki. Dlaczego wolicie zapraszać kogoś, kto opowiada dyrdymały? - pytała pod zdjęciem.
Przeczytaj też uważniej mój post. Pierwszym gościem była profesor Adamska, biolog z uniwersytetu w Canberze. Tego, co kto będzie mówił, nie można stwierdzić przed wywiadem - odpowiedziała cierpliwie Rusin.

Korwin Piotrowska nie dawała jednak za wygraną. Pomimo nieprzychylności części z Internautów dalej atakowała zarówno produkcję "DD TVN", jak i samą Fitkau-Perepeczko.

Nie zapraszałabym "ekspertów" z d*py - pisała dalej.

Cóż, język mało profesjonalny jak na osobę publiczną, która uważa się za autorytet w wielu dziedzinach... Temperament byłej koleżanki ze stacji próbowała ostudzić Kinga Rusin. Dziennikarka niestrudzenie wyjaśniała powód, dla którego aktorka została zaproszona od programu.

P. Perepeczko nie była zaproszona jako ekspert tylko jako osoba mieszkająca od 30 lat w Australii - skomentowała.

Myślicie, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko zabierze jeszcze głos?

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Więcej o:
Komentarze (73)
Korwin-Piotrowska skomentowała wypowiedź Fitkau Perepeczko o pożarach w Australii
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 63 razy 45

  "Nie zapraszałabym "ekspertów" z d*py" . Największym ekspertem z d*py w tym kraju jest sama KKP. Laska, która zna się absolutnie na wszystkim. Chętnie oceni działalność każdego, najczęściej jest to ocena negatywna, no chyba, że obiekt jest wysoko ustosunkowany, albo zwyczajnie prywatnie go lubi, wtedy przemilczy największą podłość. Wielka dziennikarka, ekspertka od kinematografii i pop kultury, z dyplomem magistra historii sztuki. KKP to chodzący worek z kompleksami. Atakując innych przekonuje samą siebie, że jest od nich lepsza. Jak trzeba być niepogodzonym z samą sobą, żeby zmienić sobie nazwisko, choć nie było ani ośmieszające, ani źle kojarzące? Bo musicie wiedzieć, że nasza arystokratka nazywała się Sommer, a zmieniła sobie na Korwin Piotrowska, żeby móc robić to, w czym jest mistrzynią: uważać się za lepszą od reszty.

 • z.celebrak

  Oceniono 37 razy 31

  słuchajcie rano muzyki zamiast oglądać kretyńskie programy dla matek na wychowawczym i emerytów

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 71 razy 27

  Panią Perepeczko nie interesuja płonące żywcem zwierzęta. Giną ludzie. A ona chwali się bogatymi znajomymi którzy tracą willę za 7 milionów. Aż mnie zatkało i widziałam mine Pani Kingi oburzona. Mnie jako widza też zatkało. To program na żywo. Dla niektórych bogaci znajomi i ich domy są ważniejsze od życia tych kochanych zwierzątek. Nic do dodania.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 19

  Chryste, co za poziom polskich dziennikarzy. Gdzie autorytety, ludzie z klasą ?

 • Gość: ewa

  Oceniono 32 razy 18

  KKP od pewnego czasu zachowuje się jak chora na wściekliznę, ciagły hejt, obrażanie, wulgaryzmy. Zgryźliwa, złośliwa, wredna stara panna...Niestety

 • Gość: Maksio

  Oceniono 34 razy 18

  Pani Perepeczko mały rozumek, duży apetyt!

 • Gość: xyz

  Oceniono 23 razy 17

  Widocznie pani Perepeczko nie jest zbyt empatyczną osobą i cierpienie zwierzat oraz ludzi ją nie rusza. O ile człowiek może uciec (chociaż nie zawsze bo zginęło ponad 20 osób) jest istotą rozumną , zwierzeta są bezradne i trzeba nie mieć serca żeby tak obojętnie o tym mówić. Liczby zwierzat jakie zginęły są zatrważające a o ich cierpieniu nie wspominam.

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 16

  KKP naczelna hejterka RP, sama wielokrotnie narzekała na swoim insta, że ludzie ją hejtują, że jej profil nie jest od tego i że to nie kibel, a sama wielokrotnie w swoich postach hejtuje, może nie używa przy tym wulgaryzmów (chociaż na 100 procent nie jestem pewna, trudno przejrzeć jej kilkanaście tysięcy postów (swoją drogą babka tyle publikuje, że trudno uwierzyć że ma jakiekolwiek inne życie oprócz instagrama) żeby mieć co do tego pewność), ale dla mnie w wielu przypadkach to hejt, w dodatku nie ma cywilnej odwagi żeby zmierzyć się z opiniami innych ludzi bo wyłącza możliwość komentowania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX