Kamil Durczok przyznał się do alkoholizmu. "Od lat. Dostaniecie prawdę"

W niedzielę wieczorem Kamil Durczok opublikował serię postów na swoim twitterowym koncie. Dziennikarz poinformował, że jego czytelnicy "dostaną prawdę". Przyznał się do choroby alkoholowej.

Kamil Durczok nie dość, że jak sam przyznał, jest uzależniony od alkoholu, to ciąży na nim poważny zarzut "zbrodni przeciwko środkom płatniczym", co związane jest oczywiście, ze sfałszowanie podpisu żony na wekslu. Dziennikarz postanowił wrócić po dłuższej przerwie do mediów i opublikował na Twitterze serię postów.

Kamil Durczok wrócił na Twittera

Już w pierwszym wpisie ogłosił, że wyzna całą prawdę. 

Wróciłem. Polityka trzymania mordy na kłódkę, tylko dlatego, że ktoś w prokuraturze, wysoko, w samej Warszawie, może mi utrudnić życie, to durna polityka. Dzień dobry kochani. Dostaniecie to, co jestem Wam winien. Dostaniecie prawdę. Dzięki, że jesteście.

Durczok postanowił bezpośrednio odpowiadać ludziom na komentarze. Często na te, w których był krytykowany. Przyznał, że jest alkoholikiem, ale nie pije już od kilku miesięcy. 

Jestem alkoholikiem. Od lat. Od miesięcy niepijącym. Jestem z tego dumny. 4 miechy to dużo. Ktoś uważa inaczej?

Kamil wspomniał moment, kiedy pijany prowadził samochód i spowodował wypadek. 

Byłem nawalony jak świnia. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie, czym jestem z choroba alkoholowa. Bogu dzięki, nikogo nie zabiłem. Ja z tą traumą będę żył do końca. A Ty, Moralny Wzorcu, spójrz we własny życiorys. Warto.

CW

Kamil Durczok z byłą partnerką na ściance. 

Więcej o:
Komentarze (399)
Kamil Durczok przyznał się do alkoholizmu. "Od lat. Dostaniecie prawdę"
Zaloguj się
 • mietekkowalski

  Oceniono 247 razy 217

  Ten typ tak ma - niby "przejrzał na oczy", "zrozumiał", niby się kaja, ale jednak: "A Ty, Moralny Wzorcu, spójrz we własny życiorys. Warto.". Patrzę na własny życiorys - nigdy bym nie pomyślał, żeby wsiadać za kółko po pijaku! Tyle Panie Durczok, kiedyś autorytet, dzisiaj przykład dla innych jakim człowiekiem nie być.

 • euzjebusz

  Oceniono 184 razy 176

  Ale jego prawda mi nie jest do niczego potrzebna. Wystarczy, żeby pijany nie wsiadał za kółko.

 • w11mil

  Oceniono 147 razy 137

  "Dostaniecie prawdę"
  Panie Durczok, niczego od Pana nie chcemy dostać. Wystarczy, że nie będzie Pan prowadził po pijanemu.

 • six_a

  Oceniono 129 razy 121

  bez książki się chyba nie obejdzie.
  moja flaszka - saga w sześciu tomach.

 • wichura

  Oceniono 120 razy 104

  Ckliwy tekścik podsunięty przez adwokata?
  A do tego robienie z siebie ofiary "nagonki politycznej"... Żenada!

 • eses2

  Oceniono 95 razy 81

  Dalej nic nie zrozumiał. Zaczyna nowy spektakl w tym samym, starym stylu. Naiwnych i maluczkich żądnych sensacji jest wystarczająco dużo, że zapewne znów znajdzie "publikę" dla swojego show. Ale tak krótko - zamilcz pan, panie Durczok. Pańskie historie nikogo nie interesują, bo są po prostu marne i kiepskie. Szkoda życia i czasu.

 • Gość: normalna

  Oceniono 73 razy 65

  moralne wzorce ...nadal zyje w swoim swiecie i NIC nie zrozumiał.

 • Tomek B

  Oceniono 62 razy 60

  Zarty! Ja tez jestem alkoholikiem, nie pije od 15 lat, nigdy nie spwodowalem wypadku, nigdy nic nie ukralem i nigdy nie traktowalem ludzi jak smieci. Twoja walka z nalogiem powinna byc taka sama jak romans z alkoholem, cicha i prywatna , inaczej nikt Ci nigdy nie uwierzy w to co mowisz. W/g to co napisales swiadczy ze znowu jestes nawalony albo idziesz do sklepu po butelke. Na zdrowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX