"Sanatorium miłości". Wiesia w formie! Upomniała koleżankę: Nie jesteś profesorem, by o miłości mówić

Za nami drugi odcinek, drugiego sezonu "Sanatorium miłości". Seniorzy spędzili w uzdrowisku bardzo aktywny czas, a kuracjuszem pierwszego dnia został Wojtek. Kogo zaprosił na randkę?

Już w zeszłym tygodniu, kiedy poznaliśmy uczestników nowej edycji "Sanatorium miłości", wiedzieliśmy, że nudno nie będzie. Najwięcej uwagi przyciągnęła Pani Wiesława, która i tym razem nie zawiodła. 

"Sanatorium miłości" - drugi odcinek

Odcinek zaczął się bardzo pozytywnie. Uwagę zwróciła oczywiście gwiazda poprzedniego odcinka, Wiesia. Wyznała, że nigdy się nie malowała i nie ma zamiaru tego zmieniać. 

'Sanatorium miłości', Wiesia'Sanatorium miłości', Wiesia screen 'Sanatorium miłości'

Po godzinie ósmej rano seniorzy spotkali się w hotelu. Czekając ma Martę Manowską, zaczęli rozmawiać na temat miłości. Wtem wtrąciła się Wiesia, która upomniała koleżankę.

Nie rób wykładów. Nie mów co było, a co będzie. Nie jesteś profesorem, by o miłości mówić. (...) Na weekend to czysty seks.

Prowadząca ogłosiła też, kto został kuracjuszem poprzedniego dnia. Wygrał Wojtek, który mógł zaprosić na randkę jedną z pań. Nie potrafił się jednak zdecydować i... zrobił losowanie. Padło na Bożenę.

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' screen 'Sanatorium miłości'

Parze rozmawiało się bardzo dobrze. Znaleźli nawet wspólny temat... Amerykę. Bożena bowiem mieszka tam na co dzień, a Wojtek "miał tam roczną przygodę". Jak myślicie, połączy ich uczucie?

CW

Marta Manowska już jakiś czas temu opowiedziała nam o nowym sezonie "Sanatorium miłości". Posłuchajcie, co zdradziła. 

Więcej o:
Komentarze (146)
"Sanatorium miłości". Wiesia w formie! Upomniała koleżankę: Nie jesteś profesorem, by o miłości mówić
Zaloguj się
 • Gość: żiżelka

  Oceniono 58 razy 52

  "Parze rozmawiało się bardzo dobrze." - to o panu Wojtku i pani Bożenie. Nie. Parze nie rozmawiało się bardzo dobrze. Pani bez przerwy mówiła o pieniądzach. Pan zwrócił jej uwagę, ale bezskutecznie. Następnie pani dalej tokowała o kasie, a pan znudzony wznosił oczy do nieba i prosił o milczenie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 53 razy 49

  Bardzo zarozumiała i apodyktyczna osoba. Wymaga ciągłej uwagi i żąda posłuszeństwa. Najpierw wydawało mi się, że ona tak tylko się droczy, ale jest to osoba o prostackim zachowaniu.

 • Gość: Ewi

  Oceniono 46 razy 40

  Moja matka zawsze mówiła, ze grubi ludzie są z reguly uśmiechnięci i mili. Gowno prawda.

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 34

  wieska to prosta kobita i ma chamskie odzywki....ciagle cos sie nie podoba babie...prostackiej a ta z Chicago Bozena to ma przesiąkniety mozg robieniem pieniedzy i ciagle de=yrygauje swoja kolezanka z pokoju co ma robic na jej komende...tez okropna...

 • Gość: mkou

  Oceniono 51 razy 33

  Wieśka to brzydka gruba babsko powinna cebule sprzedawac na targu a nie pchaćd sie do programu.Nie potrafii sie zachować.Te jej uwagi są chamskie.

 • Gość: nocoż

  Oceniono 40 razy 32

  Najladniejsza jest ta szczupla blondynka z krótkimi włosami,wyraznie mlodsza od reszty pań

 • Gość: UDIALEN

  Oceniono 29 razy 29

  Ta "Amerykanka" caly czas wylicza te dolary ,smieszna trochę

 • Gość: Maria

  Oceniono 29 razy 25

  Sama jestem seniorka.Ale musialabym byc w desperacji zeby wybrac wsrod tych panow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX