Książę William jest załamany decyzją księcia Harry'ego. Opiekował się nim przez całe życie. "Nie mogę tego dłużej robić"

Książę William nie przyjął dobrze wiadomości o opuszczeniu brytyjskiego dworu przez swojego brata. Osoba z otoczenia rodziny królewskiej przyznała, że William jest załamany.

Decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu brytyjskiego dworu była wielkim zaskoczeniem dla mediów, a także pozostałych członków rodziny królewskiej. Jak się okazuje, książę William nie przyjął dobrze decyzji brata i wciąż nie może się z nią do końca pogodzić.

Książę William jest załamany decyzją brata

Książę William i książę Harry byli zawsze ze sobą zżyci. Wspólnie spędzone dzieciństwo, utrata ukochanej mamy i wszystko inne, co razem przeżyli, zbudowało między braćmi wyjątkową więź. Niestety, od czasu związku księcia Harry'ego i Meghan Markle relacje braci stały się chłodniejsze. 

Z pewnością napiętych stosunków nie polepszy decyzja Meghan i Harry'ego o opuszczeniu dworu. Jak donoszą zagraniczne media, książęca para nie konsultowała swojej decyzji z pozostałymi członkami rodziny. Osoba z otoczenia księcia Williama w rozmowie z "The Sunday Times" przyznała, że William jest teraz strasznie smutny. 

Opiekowałem się bratem przez całe życie. Nie mogę tego dłużej robić - powiedział ponoć książę William swojemu przyjacielowi.

Myślicie, że jest jeszcze szansa na rozejm?

Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie:

RG

Więcej o:
Komentarze (110)
Książę William jest załamany decyzją księcia Harry'ego. Opiekował się nim przez całe życie. "Nie mogę tego dłużej robić"
Zaloguj się
 • 1p.3.15

  Oceniono 23 razy 15

  wszyscy wydają oświadczenia, więc ja tez oświadczam, że nie wydaję oświadczenia.

 • euphoria19

  Oceniono 17 razy 9

  Ależ jestem podniecona tematem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 29 razy 7

  Będzie rozwód ..Meghan odejdzie od Harrego dlatego potrzebowala tego dziecka by ustawke zrobic sobie na całe życie!!!
  Dla niej rozwód to tylko juz pstryk!

 • sztucznypolak

  Oceniono 11 razy 7

  Na glownej "Przez cale zycie obejmowalem brata".
  Hm. Chcialbym zobaczyc oryginalny tekst.
  Moze bylo "embrace"? Rzeczywiscie doslownie znaczy "obejmowac" i google zapewne tak przetlumaczy, ale z pewnoscia nie o "obejmowanie" tu chodzi.

 • Gość: Ja

  Oceniono 37 razy 7

  Tak dokładnie to powiedział, że będzie ich wspierał i chce żeby wszyscy stanowili jeden team. Cytujecie wybiórczo albo z angielskim słabo.

 • Gość: Ojoj

  Oceniono 13 razy 5

  Pożygać się można od tych pożal się Boże newsów o rodzinie królerskiej. Tyż mi tragedia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX