Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. Chodzi o jej zachowanie w stosunku do księcia Harry'ego. "Ona kontroluje wszystko"

Po ogłoszeniu przez Meghan Markle i księcia Harry'ego rezygnacji z części przywilejów i obowiązków rodziny królewskiej, internauci bacznie przyglądają się wybrance księcia i wytykają każdą jej wpadkę. Tak było i tym razem.

Ogłoszenie, że książę Harry i Meghan Markle odchodzą z dworu rodziny królewskiej, odbiło się szerokim echem na całym świecie. Wściekli Brytyjczycy stali się jeszcze bardziej krytyczni wobec Markle i wypominają jej każdą, nawet najmniejszą wpadkę. Tak stało się również po wizycie książęcej pary w Canada House w Londynie, czyli siedzibie, w której znajdują się obiekty konsularne dla Kanadyjczyków.

Wpadka Meghan Markle

Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pojawili się publicznie po dwumiesięcznej przerwie. Wybrali się do Canada House w Londynie, aby spotkać się z Janice Charette, Wysokim Komisarzem ds. Kanady i tym samym podziękować za świetne przyjęcie i opiekę w Kanadzie. Do niezręcznej sytuacji doszło, gdy Meghan i Harry weszli do jednego z pokoi. Harry, zanim usiadł, spokojnie czekał, aby zebrali się wszyscy, jednak jego małżonka nie była na tyle cierpliwa i od razu rozsiadła się na kanapie. Co więcej, pociągnęła Harry'ego za marynarkę, aby usiadł obok niej.

Właśnie to zachowanie nie spodobało się internautom. W komentarzach nie szczędzili mocnych słów.

Ona kontroluje wszystko.
Traktuje go jak psa na smyczy.
Niezręcznie nawet na to patrzeć - piszą pod nagraniem.

Zgadzacie się z nimi, czy uważacie, że przytyki internautów to już przesada?

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo. Takie nagranie może się już nie powtórzyć:

RG

Więcej o:
Komentarze (292)
Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. Chodzi o jej zachowanie w stosunku do księcia Harry'ego. "Ona kontroluje wszystko"
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 123 razy 67

  No i po co takie bzdety piszecie? Żeby plebs z zadupia Europy miał używanie?

 • Gość: Lol

  Oceniono 104 razy 62

  Plotkowe hrabiny z pewnością lepiej by się zachowały. Jaka szkoda, że żaden książę nie raczył ich poślubić 😏

 • Gość: JJ

  Oceniono 104 razy 58

  Straszne, brak słów, powinni ją za to do lochów wtrącić ...

 • Gość: PlotekLover

  Oceniono 104 razy 58

  jak już coś to nie pociągnęła za marynarkę a tylko dotknęła przedramienia

 • Gość: BBB

  Oceniono 139 razy 53

  Głos rozsądku. Ciekawe kto mając jakąś tam karierę, (nie byla super aktorką, ale jednak nią byla i pracowała za niezłe pieniądze), życie osobiste, zarobki, znajomych, rodzinę, tak by rzucił wszystko, wszystkich, karierę, dom, nawet wyznanie i wyjechał do obcego kraju, między ludzi, których nie zna? Dlaczego wszyscy po niej tak jeżdzą w dobie rzekomej tolerancji rasowej? Jakim prawem? hejt jedzie tylko po niej. Nic złego nie zrobiła, jest nawet bardziej pracowita od tej leniwej garbatej Kejt nieroba, a i tak wszystko źle!. Ileż tak można? Nie podobało się plebsowi brytyjskiemu, to proszę bardzo. Rezygnują z pełnienia funkcji senior royal i będą mogli się zająć czymś nowym i byc moze lepszym, bardziej namacalnym. Byli oskarżani, że przejadają pieniądze podatników. Ogłosili, że w takim razie będą niezalezni finansowo i sami będą zarabiać./ I też źle!!! O co k. chodzi?

 • Gość: asdasd

  Oceniono 94 razy 42

  A ja coś tak czuję, że MEghan jest w drugiej ciaży, albo będzie wkrótce i zwyczajnie oboje nie chcą przechodzić przez piekło jakie zgotowały im brukowce, sugerując gumowy brzuch i surogatki. Czepiając się nawet, że kobieta dotyka własnego ciała. W zyciu trzeba myśleć przede wszystkim o sobie i swoim szczęsciu a nie zadowalaniu plebsu.

 • Gość: Holly

  Oceniono 62 razy 40

  Dowód na to, że ten hejt i wielka afera jest sztucznie nakręcona aby tuszować sprawę Andrzeja jest to, że Daily Mail nie puszcza żadnego komentarza, w którym pojawia się pytanie
  "co tam u Andrzeja". Moderują wypowiedzi i nawet na forum nie można napisać o andrzeju!!!!!! Ludzie co z wami, czego nie rozumiecie. To ukartowana historia, po to, żeby wyciszyć aferę pedofilską ksiecia Andrzeja. Polacy nie jesteście chyba aż tak głupi jak Brytole?

 • Gość: mn

  Oceniono 53 razy 35

  Straszna ta Megan. Ona chyba nawet nożem i widelcem nie umie się posługiwać. Co innego internauci, którzy z "plebsem" nie mają nic wspólnego. Kultura wyższa. One to by się na kanapie nie rozsiadły. One to dopiero byłyby dobrymi księżnymi, ale niestety Harry ich nie wybrał.

 • Gość: ja

  Oceniono 41 razy 33

  Rozumiem, że pisarze plotka na śmieciówkach, ale może warto jednak posłać do lekarza? Po 5 hejterskich tekstów o nich dziennie a la rasistowskie brukowce angolskie... Rzyg.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX