Brytyjska dziennikarka Bryony Gordon ujawnia: "Meghan Markle czuje się niekochana i odizolowana". Nawiązała też do przeszłości Harry'ego

Kolejna osoba komentuje ostatnie wydarzenia z brytyjskiego dworu. Tym razem głos zabrała znana dziennikarka, która ujawnia szczegóły z życia prywatnego Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry zrobili zamieszanie i wylecieli do Ameryki. Zaledwie trzy dni po ogłoszeniu, że rezygnują z członkostwa w rodzinie królewskiej, postanowili odpocząć od krytyki jaka spadła na nich w Zjednoczonym Królestwie i wrócili do syna do Kanady. To jednak nie uciszyło komentarzy na ich temat. Głos w całej sprawie zabrała właśnie znana dziennikarka. To przykre, co powiedziała o parze książęcej. 

Bryony Gordon o Meghan Markle i księciu Harrym

Każdy kto choć trochę śledzi przygody rodziny królewskiej, doskonale zdaje sobie sprawę, że książę Harry bardzo przeżył śmierć matki. W 1997 roku, kiedy doszło do tragicznego wypadku z udziałem księżnej Diany, miał zaledwie trzynaście lat. Okazuje się, że do tej pory nie uporał się z wydarzeniami z przeszłości, o czym ciągle myśli jego żona. Brytyjska dziennikarka Bryony Gordon zdradziła właśnie, że Meghan jest z tego powodu bardzo przygnębiona. 

Meghan jest bardzo cicha. Czuje się niekochana i odizolowana. Jest samotna i boi się o Harry'ego, że wciąż przeżywa traumę, jakiej doświadczył po śmierci Diany - zdradziła w rozmowie z "The Thelegraph".

Myślicie, że problemy księcia również wpłynęły na podjętą przez nich decyzję? Może Meghan niesłusznie  oskarżana jest, o wywołanie kontrowersji w rodzinie królewskiej? 

CW

Tak wyglądało ostatnie publiczne wyjście Meghan Markle i księcia Harry'ego w Londynie. 

Więcej o:
Komentarze (54)
Brytyjska dziennikarka ujawnia: Meghan Markle czuje się samotna i niekochana
Zaloguj się
 • Gość: Dd

  Oceniono 41 razy 41

  Myślę, że pora już przestać o tym myśleć, mówić i pisać. Co by się nie działo życie toczy się dalej. Udanego weekendu :)

 • Gość: xy

  Oceniono 50 razy 20

  Niestabilny emocjonalnie chłopak daje sobą manipulować rozgrywającej komediantce.

 • Gość: asdasd

  Oceniono 25 razy 19

  wy to juz nie wiecie co pisać.

 • Gość: nina

  Oceniono 26 razy 12

  skłóciła harrego z bratem,z KATE, z pracownikami . którzy im usługiwali, wszyscy sie zwalniali, skłóciła z rodzina królewska . mała intrygantka.

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 11

  Ja nie wiem co się dzieje ? Kraj który wydał na świat Churchila pozwala na kręcenie dyplomatycznych skandali trzeciorzędnej aktoreczce !

 • Gość: tyghssgfc

  Oceniono 60 razy 10

  Przez kogo ona się czuje niekochana? Rozumiem, że przez naród. Marzyło się przybłędzie zostanie królową ludzkich serc, ale lud się na niej za szybko poznał :/

 • Gość: weeda

  Oceniono 16 razy 8

  nie ma co wzorowac sie na Dianie i za jej smierc obwiniac innychm bo Diana miała swoje za uszami. miała kochanków wszedzie gdzie sie obróciła i szkalowała rodzine królewska, nie umiała godnie sie rozwiesc i godzie zyc

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 7

  Zapracowala zeby byc niekochana i odizolowana. Zreszta widzialy galy co braly.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX