Meghan i Harry mieli zostać odsunięci od rodziny królewskiej? Tak twierdzi zagraniczny dziennikarz. "Usłyszeli, że i tak nie byli częścią monarchii"

Decyzja Meghan Markle i księcia Harry'ego o wycofaniu się z oficjalnych obowiązków, zdziwiła nie tylko media, ale podobno również samą rodzinę królewską. Czy na pewno?

Już od kilku dni media na całym świecie piszą o niespodziewanej decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego. Brytyjska prasa codziennie podaje nowe informacje, na które czekają fani monarchii. Jeden z zagranicznych dziennikarzy zdradził właśnie kolejne doniesienia, które mogą naprawdę zaskoczyć.

Meghan i Harry mieli zostać odsunięci od monarchii?

Brytyjski dziennikarz, Tom Bradby, powiedział, że decyzja Meghan i Harry'ego na pewno nie była dla rodziny królewskiej zaskoczeniem. Co więcej, to sama królowa miała poinformować parę, że monarchia zostanie nieco "zmniejszona".

Usłyszeli, że i tak nie byli częścią monarchii - mówi Brabdy.

Dziennikarz podkreślił, że rodzina nie była zła na Meghan i Harry'ego za ich decyzję, tylko za czas jej publikacji w mediach. Królowa poprosiła wnuczka o wstrzymanie się, jednak Harry postanowił działać na własną rękę.

Bradby twierdzi, że para rozmawiała z rodziną już po powrocie z Kanady. Pałac chciał, aby para przedstawiła swoje oczekiwania i założenia na papierze, jednak odmówiono tego, ponieważ obawiano się wycieku do prasy.

Oświadczenie Meghan i Harry'ego

Para królewska postanowiła opublikować informację o wycofaniu się z królewskich obowiązków, ponieważ królewski korespondent, Chris Ship, znacząco skomentował noworoczny portret rodziny królewskiej. Przypomnijmy, że znajduje się na nim królowa oraz przyszli władcy. Jak łatwo się domyślić, brakuje na nim Harry'ego.

Portret, który opublikował Pałac Buckingham prezentuje początek nowej dekady. Jest na nim królowa i trzej przyszli królowie - skomentował.

A tak Harry i Meghan spędzili ostatni dzień w Afryce:

Co myślicie o całej sytuacji?

KB

Więcej o:
Komentarze (136)
Meghan i Harry mieli zostać odsunięci od rodziny królewskiej? Tak twierdzi zagraniczny dziennikarz. "Usłyszeli, że i tak nie byli częścią monarchii"
Zaloguj się
 • Gość: Laura

  Oceniono 73 razy 53

  Robią wielki szum, żeby ludzie przestali mówić o księciu Andrzeju. Tu nic nie dzieje się przypadkiem. Biedna królowa, wściekły Wiliam, zła Megan – świetny plan.

 • scypio72

  Oceniono 44 razy 24

  Chlopak miał trudne i nie trudne dzieciñstwo. Brak matki jest trudniejszy od braku kasy. Nie ma szans na tron wiec chce miec normalne zycie. I chwala mu za to.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 20

  nie wiem skąd komentującym przychodzi do głowy , ze H nie jest synem Karola. popatrzcie na zdjęcia jacy są do siebie podobni.

 • boo-boo

  Oceniono 24 razy 20

  A ten zagraniczny dziennikarzyna ma te rewelacje od kucharza królowej, który coś tam usłyszał od klozetowej pałacowej.

 • Gość: Pozdrawiam

  Oceniono 40 razy 6

  Szanowni komentujący, już wiadomo dlaczego osoba Gość tak bardzo wychowała Kate, a hejtuje Meghan. Jak dziś sama napisała (komentarz do artykułu o życzeniach Sussexroyal dla Kate) zatrudnił ją tato. Odnoszę wrażenie, że są to tak zwane,, pieniądze w pierwszym pokoleniu ", jak w przypadku rodziców Kate i one zazwyczaj najbardziej uderzają dogłowy. Gość zapewne identyfikuje się że swoją idolką, bo skoro tamta została księżną z takim pochodzeniem, to i Gość uważa się za coś lepszego. Dlatego wulgarne traktuje innych. Cóż za kariera, cóż za departament, cóż za ciasnota umysłowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX