Meghan Markle wyleciała do Kanady wczoraj. Gdzie jest Harry? Brytyjskie media nie mają wątpliwości

Meghan Markle nie mogła chyba już dłużej znieść krytyki, jaka spadła na nią w Wielkiej Brytanii. Zostawiła w kraju męża i wyleciała do Kanady. Kilkanaście godzin później - po "kryzysowym" spotkaniu z królową - w samolot miał wsiąść Harry.

Swoją zaskakującą decyzją Meghan Markle i książę Harry narazili się wielu osobom. Niemalże bez przerwy kolejni spece i znawcy rodziny królewskiej negatywnie wypowiadają się o ich zachowaniu. Ponadto amerykańska aktorka bardzo źle znosi przykre opinie na swój temat i, nie chcąc ich wysłuchiwać, spakowała walizki i w czwartek wyleciała z Wielkiej Brytanii. Następnego dnia rano w jej ślady udał się mąż. 

Meghan Markle i książę Harry wrócili do Kanady

Kilkanaście godzin temu brytyjskie media donosiły, że księżna Sussex wróciła już do Ameryki. Ponoć nie chciała być obecna na spotkaniu rodziny królewskiej, podczas którego jej członkowie mieli dyskutować na temat odejścia z dworu jej i Harry'ego. Z bliskimi zobaczył się jednak książę, który nadal milczy. Jak jednak podaje "Daily Mail", w piątek rano wsiadł w samolot i wyleciał do żony. 

Co więcej, para tak szybko opuściła Zjednoczone Królestwo, bo w Kanadzie czekał na nich ich syn, Archie. Ponoć zostawili go pod opieką babci, Dorii Ragland oraz przyjaciółki Meghan, Jessiki Mulroney. 

Warto jednak dodać, że Harry nie nacieszy się pobytem w Ameryce zbyt długo. Niebawem będzie musiał wrócić do rodzinnego kraju, ponieważ jak podaje serwis, w najbliższy czwartek ma zaplanowaną uroczystość w Pałacu Buckingham. Może do tej pory poznamy stanowisko królowej, która miała być wściekła, że o decyzji wnuka i jego żony dowiedziała się z mediów

CW

Meghan Markle spotkała się z Beyonce na premierze "Króla Lwa". 

Więcej o:
Komentarze (156)
Meghan Markle wróciła do Kanady tuż przed spotkaniem z królową. Zaraz po nim z kraju wyleciał Harry
Zaloguj się
 • Gość: Zasmucona

  Oceniono 80 razy 26

  Dla mnie ta cała sytuacja jest bardzo smutna. Hejt w internecie naprawdę niszczy i doprowadza do tragedii ludzkich. Skoro nawet tak bogata para książęca musi się wycofywać z życia publicznego, bo nie są w stanie zahamować fali nienawiści to co dopiero musi się dziać w głowach nastolatków, personalnie zaatakowanych w sieci przez rówieśników.

 • Gość: Gościówa

  Oceniono 61 razy 25

  A dajcie im żyć normalnie, tak jak chcą, przecież nie dziedziczą bezpośrednio tronu, harry jest bodajże 5 w kolejce, czyli nigdy nie będzie królem. Pismaki mają pożywkę, na każdym portalu harry to, harry tamto... Do urzygania.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 68 razy 16

  Jestem ciekawa czy chociaż jedno z tej parki "pro eco" skorzystało z samolotu rejsowego 😁

 • cichwoda

  Oceniono 17 razy 15

  "w piątek rano wsiadł w samolot i wyleciał do żony."

 • sabriel

  Oceniono 42 razy 14

  Wstrętna nagonka pracy, głównie nakierowana na Meghan. Media szukają sobie następnej Diany. Im szybciej ta dwójka wymiksuje się z patologicznej rodziny królewskiej, tym lepiej dla nich.

 • 1p.3.15

  Oceniono 22 razy 10

  W Polsce zwykle wsiada się DO samolotu. Ale w Wielkiej Brytanii chyba wsiada się W samolot. Tródna polska jenzyka jest.

 • Gość: Gosc Gosc

  Oceniono 33 razy 9

  Latają z Anglii do Kanady z Kanady do Anglii i do Kanady każdy osobno i ślad węglowy im nie przeszkadza pouczają innych hipokryci a to wszystko na koszt podatników i jeszcze są oburzeni że ludzie się buntuja co inne mówią a co inne robią w głowach im się po przewracalo od nadmiaru pieniędzy i obijania się tak to jest jak się nie ma pracy tylko się żeruje na innych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX