Alexis Eddy nie żyje. Gwiazda show "Dopasowani" miała 23 lata

Jak podają amerykańskie media, w czwartek zmarła Alexis Eddy, młoda gwiazda MTV, słynąca z udziału w reality show "Dopasowani".

W czwartek rano policja w Zachodniej Wirginii dostała informację, że znaleziono martwą kobietę. Okazało się, że była to 23- letnia Alexis Eddy.

Alexis Eddy nie żyje

Jak podaje portal TMZ przyczyną śmierci najprawdopodobniej było zatrzymanie krążenia. Policja nie podejrzewa, by Alexis była pod wpływem używek. Jednak czekają na raport toksykologiczny, aby potwierdzić dokładną przyczynę. 

Jeden z członków rodziny powiedział, że Alexis wróciła do domu w środę wieczorem i jest przekonany, że była trzeźwa. Następnego dnia w godzinach porannych została znaleziona martwa w swoim pokoju. 

Alexis Eddy w 2017 roku wzięła udział w amerykańskim reality show "Dopasowani". Jej historia i zachowanie wywołały nie lada zamieszanie w programie. Alexis w jednym z odcinków wyznała, że jej kuzyn jest skazanym mordercą.

Alexis była bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często opowiadała o swoich zmaganiach z uzależnieniami. Pod koniec wrześnie 2019 roku napisała, że jest już "czysta". W październiku Alexis ogłosiła, że się zaręczyła.

BO

Niewyjaśnione śmierci gwiazd.

Więcej o:
Komentarze (14)
Alexis Eddy nie żyje. Gwiazda show "Dopasowani" miała 23 lata
Zaloguj się
 • Gość: dfs

  Oceniono 11 razy 11

  Mtv to było 30 lat temu, teraz jest gó...tv

 • profesorschetyna

  Oceniono 10 razy 8

  Dopasowani, Alexis, WTF

 • Gość: Lutzki

  Oceniono 9 razy 7

  Gwiazdą MTV to byli Pip Dann, Ray Cookes, Maiken Wexoe, Steve Blame, Davina McCall, a nie ta... Niech jej ziemia lekką będzie.

 • tonz2

  Oceniono 8 razy 6

  Chyba nie udało się jednak jej wygrać z nałogiem

 • Gość: julo

  Oceniono 9 razy 5

  całe podkarpacie za nią już płacze.... w sklepikach pewnie wina zabraknie...

 • Gość: ja

  Oceniono 8 razy 4

  Kto to ku... jest i co mnie to ku... obchodzi?

 • euphoria19

  Oceniono 7 razy 3

  to ta z dynastii?

 • Sroga Bufetowa

  Oceniono 4 razy 2

  Przetrwają najsilniejsi. Normalne w naturze tylko teraz inne rzeczy wykańczają, kiedys wystarczyło mieć szybkie nogi, dobrze widzieć i słyszeć, teraz trzeba mieć jeszcze szeroko pojęte hamulce.

 • omniscio

  0

  'zatrzymanie krążenia' to chyba skutek a nie powod

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX