"Diana byłaby wściekła, że Harry dał się zmanipulować żonie" twierdzi kucharz Królowej. Przywołał też jej znaczące słowa o młodszym synu

Kucharz królowej Elżbiety II wypowiedział się na temat ostatnich wydarzeń na dworze. Darren McGrady uważa, że matka księcia Harry'ego byłaby na niego wściekła za to, że dał się zmanipulować.

Nadal nie milkną echa kontrowersyjnej decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy w środę wieczorem oficjalnie "wypisali się" z rodziny królewskiej. Od tej pory chcą pracować i być niezależni finansowo. Źle żyć im się nie będzie, bowiem jak donoszą zagraniczne media, mężczyzna dostał od ojca w zeszłym roku w prezencie ok. 30 milionów funtów. I choć opinia Karola na temat całej sprawy nie jest znana, pracownik dworu zdradził, jak zareagowałaby na zachowanie syna jego matka. 

Księżna Diana nie byłaby zadowolona

Głos w sprawie zabrał kucharz królowej Elżbiety II, Darren McGrady. Jako wieloletni pracownik dworu doskonale zna jego członków. Pamięta również czasy, kiedy żyła jeszcze księżna Diana. Mężczyzna nie ma wątpliwości, że kobieta byłaby wściekła na Harry'ego, za to, że po pierwsze, dał się zmanipulować żonie i uległ jej zachciankom, a po drugie, że ukrył cały fakt przed babcią, która o wszystkim dowiedziała się ponoć z mediów

Diana byłaby wściekła, że Harry dał się tak zmanipulować. Meghan nigdy nie chciała należeć do rodziny królewskiej. Chciała być po prostu sławna, bo to właśnie cała Meghan.

Księżna z pewnością szczerze porozmawiałaby z synem, jednak jak sama niegdyś przyznała, Harry zawsze "bujał w obłokach" i odziedziczył po niej trudny charakter.

Pamiętam księżną Dianę w kuchni w pałacu Kensington, która mówiła o swoich chłopcach: William jest rozważny, jak jego ojciec. Harry buja w obłokach. Jest zupełnie jak ja - wspomina podsłuchaną rozmowę McGrady.

Warto również przypomnieć, że Diana nawet kiedy była skłócona z rodziną ojca swych dzieci, darzyła królową szacunkiem. 

Nawet w najgorszych chwilach księżna Diana szanowała królową - dodaje kucharz.

Was również decyzją książęcej pary Sussex zaskoczyła?

CW

Tak wyglądało ostatnie publiczne wyjście Meghan Markle i księcia Harry'ego jako członków rodziny królewskiej. 

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
Komentarze (96)
"Diana byłaby wściekła, że Harry dał się zmanipulować żonie" twierdzi kucharz Królowej
Zaloguj się
 • Gość: Kazimierz

  Oceniono 79 razy 41

  Nie no, kucharz Diany to jednak musi znać się na rzeczy. Ciekawe co na to pan zamiatający chodniki przy ulicach wokół pałacu

 • Gość: xx

  Oceniono 41 razy 21

  Czekamy plotku na wyznania byłej sprzątaczki królowej oraz wyznania sprzatajacych w stajniach odchody po koniach królowej!!!
  Brukowiec sugeruje, ze ex kucharz królowej biegał do pałacu Kensington z pałacu Buckingham gdzie pracował, tylko po to, by podglądać Diane?
  A 30 milionów Harrego to spadek po Dianie i królowej matce.
  Ile Karol daje swoich prywatnych pieniędzy swoim synom tego nikt nie wie i nie będzie wiedzieć. A już z pewnością nie człowiek, który od 20 lat nie jest pracownikiem BRK.
  Żałosny sposób na "dorobienie" sobie do emerytury.
  Szczególnie ze to William od dziecka był tchorzliwym i wystraszonym dupkiem, który bał się własnego cienia. Dlatego wszyscy w BRK woleli Harrego, począwszy od Elżbiety i Karola.
  Są stare filmy, można obejrzeć.

 • Gość: nanana

  Oceniono 31 razy 15

  Bzdura, Dianą byłaby z niego dumna, bo syn zrobił to czego nie zrobił w stosunku do niej Karol

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  Wciąganie nieżyjącej kobiety w tabloidowy konflikt tylko po to, by po raz kolejny dowalić jej synowi jest po postu poniżej jakiejkolwiek krytyki

 • Gość: Wielbiciel Meghan i Harrego

  Oceniono 39 razy 11

  Ksiezna Meghan jest tak traktowana jak kiedyś Księżną Diana aż doprowadzono do jej śmierci a Karol nie potrafił stanąć w jej obronie bo był zajęty kochanką , a Książę Harry postawił wszystko na ostrzu noża i postawił rodzinę na pierwszym miejscu która dla Niego wiele znaczy niż Dwór i Tytuły. Brawo Książę Harry 💐 Rodzina jest na pierwszym miejscu a potem reszta. Wolę zjeść suchy chleb i popić wodą ale z rodziną 💐💐💐

 • eisbergh

  Oceniono 8 razy 8

  autorytety w UK: xiezna D., kucharz królowej, mechanik samochodowy, fryzjer, aktorka - nie dziwi brexit; takiego lekceważenia dla wiedzy, nauki, edukacji to obok UK to jeszcze tylko w PL szukac

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  Dla lepszego ogarnięcia sytuacji Windsorów, obejrzyjcie sobie serial Crown. Film oczywiście idealizuje monarchię ale i też pokazuje jej ciemne strony. Zrobiony z rozmachem i zagrany przez świetnych aktorów.
  We filmie jest mowa o tym, jak monarchia zarabia niezły hajs, tylko poprzez publiczne wystąpienia i wizyty. Wyobraźcie sobie, że księżniczka Małgorzata (młodsza siostra królowej), ta z pociągiem do romansów, nałogowa palaczka i alkoholiczka, po wyjeździe do USA (reprezentowała władzę królewską) zarobiła krocie, mimo, że to co tam robiła, nie było odmawianiem różańca;)
  Publika uwielbia splendor arystokratyczny, więc machina do zarobku się kręci. Wystarczy popatrzeć na wpisy piszczących nastolatek i tych starszych zwolenniczek rodziny królewskiej, aby przestać się bać o to, że monarchia na wyspach padnie;) Antyrojalistów jest nieporównywalnie mało, więc spoko.

 • gama01

  Oceniono 10 razy 8

  Czekamy jeszcze na opinie stajennego i wtedy dom krolewski zacznie sie przejmowac.

 • Gość: dfgvdfg

  Oceniono 11 razy 7

  ciekawe by było usłyszeć co na ten temat ma do powiedzenia ginekolog Diany, to byłoby bardziej interesujące od tego co mówi kucharz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX