Czym teraz zajmą się Harry i Meghan? Dziennikarz zdradza, co usłyszał od "źródła". "Nie zdziw się, mają zamiar zarabiać dużo pieniędzy"

W środę wieczorem Meghan i Harry opublikowali post, w którym poinformowali, że wycofują się ze swoich królewskich funkcji. Co teraz zamierzają robić?

Ta informacja wstrząsnęła mediami na całym świecie. Meghan Markle i książę Harry postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej i zacząć żyć na własny rachunek. W opublikowanym w środę oświadczeniu poinformowali, że chcą się stać niezależni finansowo. Z czego więc będą się teraz utrzymywać?

Czym będą się zajmować Meghan i Harry?

Księżna i książę Sussex w niespodziewanym poście na Instagramie napisali, że rezygnują z królewskich funkcji i co za tym idzie, chcą sami na siebie zarabiać.

Po wielu miesiącach przemyśleń i prywatnych rozmów zdecydowaliśmy się w tym roku dokonać zmiany. (...) Rezygnujemy z wysokich rangą funkcji w rodzinie królewskiej, postanowiliśmy stać się finansowo niezależni. Jednocześnie dalej będziemy wspierać jej Królewską Mość - czytamy w oświadczeniu.

Skoro Meghan i Harry nie zamierzają być uzależnieni od królowej, co będą robić? Dan Wootton, redaktor zagranicznego dziennika "The Sun" skontaktował się ze źródłem, które zdradziło, jakie mają plany na najbliższe miesiące.

Moje źródło poinformowało mnie, że para będzie pracować nad produktami komercyjnymi: Nie zdziw się, Harry i Meghan mają zamiar zarabiać dużo pieniędzy i zaczną to robić najszybciej, jak będzie to możliwe.

W czwartek rano wystartowała strona Meghan i Harry'ego, na której para odpowiada na wiele nurtujących pytań. Czytamy na niej, że księżna i książę Sussex planują zarabiać, wykorzystując swoje kwalifikacje zawodowe. Przypomnijmy, że Meghan jest aktorką znaną m.in. z serialu "Suits", a Harry od 16 kwietnia 2011 roku jest kapitanem Korpusu Lotniczego Wojsk Lądowych Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo, cenią sobie możliwość uzyskiwania zawodowego przychodu, czego zabrania im struktura, w której obecnie się znajdują.

Czy Meghan i Harry dalej będą podróżować po świecie?

Jak myślicie, kiedy rzeczywiście Meghan i Harry zyskają niezależność finansową?

KB

Więcej o:
Komentarze (59)
Czym teraz zajmą się Harry i Meghan? Dziennikarz zdradza, co usłyszał od "źródła". "Nie zdziw się, mają zamiar zarabiać dużo pieniędzy"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 18

  nie wiem, co to za sensacja. Będą żyć tak, jak Księżniczka Eugenia czy Beatrycze. One pracują, czasem pojawią się na jakimś evencie związanym z patronatami/zainteresowaniami oraz podczas oficjalnych świąt w rodzinie (jak na przykład obchodzone w czerwcu urodziny królowej Trooping the Colour). Jedyną zmianą będzie to, że nie będą pełnić tak znaczącej funkcji reprezentacyjnej na dworze.

 • mcphisto13

  Oceniono 33 razy 17

  PULP FICTION
  – Mówisz serio? Naprawdę chcesz się wycofać z branży?
  – Ależ jak najbardziej.
  – K..wa, i co potem?
  – Właśnie nad tym medytowałem. Najpierw oddam teczkę Marsellusowi, a potem będę chodził po Matce Ziemi.
  – Co to znaczy?
  – Jak Caine w serialu Kung-fu. Nowe miejsca, nowi ludzie, nowe przygody.
  – I długo tak będziesz chodził?
  – Póki Bóg nie wybierze mi miejsca.
  – A jeśli tego nie zrobi?
  – To będę chodził dalej.
  – A więc postanowiłeś zostać menelem?

 • agata2015

  Oceniono 25 razy 17

  Teraz rozumiem dlaczego w grudniu zastrzegli znak towarowy "Sussex Royal"

 • jsbmw

  Oceniono 18 razy 12

  Oooo, produkty komercyjne, marzę by wreszcie coś kupić od H&M.

 • Gość: Gość

  Oceniono 33 razy 9

  Szacun:) życzę im dobrego życia

 • konigin

  Oceniono 8 razy 6

  Znaczy artystka wroci do filmu, a kapitan zostanie pilotem jakis linii lotniczych?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 6

  Tak zwłaszcza on ma pojęcie o pracy.Wiadomo ze zatrudnią ludzi od wszystkiego.

 • elq_1

  Oceniono 5 razy 5

  Podobno mają kupić banasiową kamienicę na godziny! ;-)

 • Gość: david

  Oceniono 11 razy 5

  No to teraz będą MUSIELI zabiegać o zainteresowanie dziennikarzy. Inaczej kasy nie ma. Chyba że się jest Beckhamem, który kasuje 200 000 funciaków za wpis na insta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX