Królowa Elżbieta II wpadła w furię. O decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego dowiedziała się z mediów. "Nie zasłużyła na takie traktowanie"

W środę wieczorem Meghan Markle i książę Harry wydali oficjalne oświadczenie, w którym ogłosili, że wycofują się z królewskiego dworu. Co ciekawe, pozostali członkowie rodziny królewskiej dowiedzieli się o tym z mediów.

W środę wieczorem w mediach zawrzało - Meghan Markle i książę Harry ogłosili bowiem, że rezygnują ze swoich oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Para zapowiedziała, że zamierza dzielić swoje życie pomiędzy Wielką Brytanią a Ameryką Północną, a do tego chce rozpocząć pracę i być niezależna finansowo. Brytyjczycy nie kryją oburzenia, ale najbardziej wściekła jest rodzina królewska, która dowiedziała się o wszystkim z mediów.

Królowa Elżbieta II wpadła w furię

Daily Mail donosi, że członkowie rodziny królewskiej nie wiedzieli o planach Meghan Markle i księcia Harry'ego. Zarówno książę William, jak i Karol o wszystkim dowiedzieli się z mediów, tak samo jak królowa Elżbieta II, która podobno jest wściekła i ma ogromny żal do książęcej pary.

Ludzie pochylili się za nimi. Dostali ślub, którego chcieli, dom, którego chcieli, biuro, które chcieli, pieniądze, których chcieli, personel, którego chcieli, wycieczki, które chcieli i mieli wsparcie swojej rodziny. Czego więcej chcieli? - Daily Mail cytuje jednego z królewskich doradców.

Meghan i Harry nie powiedzieli królowej o swojej decyzjiMeghan i Harry nie powiedzieli królowej o swojej decyzji Daily Mirror

Inny informator serwisu nie ukrywa, że królowa "jest w szoku, głęboko zasmucona i wręcz wściekła na parę".

To nie w porządku wobec królowej, która nie zasłużyła na takie traktowanie. Rodzina rozumie, że chcą zrobić coś innego i jest całkowicie gotowa im pomóc, ale ludzie są zdruzgotani tą decyzją - wyznał jeden z członków królewskiej rodziny.

Daily Mail dowiedział się również, że książęca para podjęła decyzję podczas świąt w Kanadzie. Jakby tego było mało, podobno Meghan i Harry zdążyli już stworzyć własną stronę internetową i zamierzali ją uruchomić po powrocie do Anglii. O tym również nikt nie wiedział, łącznie z zespołem prasowym królewskiej rodziny.

Poziom podstępu jest oszałamiający, a wszyscy członkowie rodziny królewskiej mają wrażenie, że zostali dźgnięci w plecy - powiedział informator Daily Mail.

O tym, że medialne doniesienia o złości królowej Elżbiety II i pozostałych członków rodziny mogą być prawdziwe świadczy przede wszystkim oschłe oświadczenie Pałacu Buckingham.

Rozmowy z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich chęć wybrania innego kierunku, ale są to skomplikowane problemy, które wymagają czasu - czytamy.

Spodziewaliście się, że Meghan Markle i książę Harry zachowają się w ten sposób i podejmą decyzję bez konsultacji z królową?

 KM

Tak wyglądał ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce:

Więcej o:
Komentarze (239)
Królowa Elżbieta II jest w furii. O decyzji Meghan Markle i księcia Harry'ego dowiedziała się z mediów.
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 78 razy 60

  "Królowa Elżbieta II wpadła w furię"
  ========================
  Macie mało precyzyjne wiedzę. bo ja ze swoich źródeł dostałem informację, JAK to wyglądało.
  Otóż Królowa z godnością podeszła do komody, zdjęła z niej XV wieczną chińską wazę, rzuciła nią o posadzkę, po czym spokojnie powiedziała wszystkim obecnym:
  - Kochani, stać mnie na to :-)

 • wolak007

  Oceniono 56 razy 48

  No to jeden BREXIT juz mamy!...

 • adamyauch

  Oceniono 113 razy 47

  „Czego więcej chcieli?” - pyta Daily Mirror. Odpowiedź jest prosta, chcieli normalnie żyć, żebyście przestali im zawracać dupę. To m. in. takie szmatławce są temu winne.

 • Gość: ja

  Oceniono 53 razy 33

  Tjaaa, najlepiej powoływać się na anonimowe źródła, by podkręcić szczujnię. Brawo, brawo!!

 • tomekni1

  Oceniono 96 razy 30

  Przecież od początku było wiadome, że Meghan nie wytrzyma bycia wiecznie "tą drugą" księżniczką w Anglii, ona chce być pierwszą najlepiej w Stanach. Dostała już czego chciała i do niczego więcej rodziny królewskiej nie potrzebuje.

 • gama01

  Oceniono 58 razy 28

  Rodzina krolewska to dobrze naoliwiona maszyna, taka troche korporacja, w ktorej wszystko sie powinno konsultowac i uzgadniac ze sztabami prasowymi, doradcami i przede wszystkim, Krolowa. Albo sie na to godzisz i zaciskasz zeby albo nie. A im chyba bardzo pasuja prawa, tyle ze bez obowiazkow.

 • iguassu

  Oceniono 80 razy 24

  "Księżniczka" Megan pociągnie Harrego na dno, zanim się obejrzy ;) Tak się kończą mazaliansy królewskie..tylko do czego wróci Harry?

 • Gość: youthman

  Oceniono 44 razy 24

  "Dostali ślub, którego chcieli, dom, którego chcieli, biuro, które chcieli, pieniądze, których chcieli, personel, którego chcieli(...)"
  Co to jest? Czy możecie wykazywać chociaż minimum szacunku do języka, którym się na co dzień próbujecie posługiwać?

 • spyderman2

  Oceniono 28 razy 22

  duda i kolesie też mają już bajeczne majątki, NIEMIECKIE luksusowe limuzyny,wycieczki na narty, darmowe przeloty liniami AirKóchciński, rodziny pozatrudniane naa dyrektorskich stołajch ale wciąż im mało. obsadzą wszystkie sądy swoimi pisimi sędziami hejterami rodem z komuny i bedą już zawsze bezkarni. do para-trybunału już dali komucha piotrowica

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX