Silvio Horta nie żyje. Twórca amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" zmarł na skutek rany postrzałowej

Silvio Horta, amerykański reżyser odpowiedzialny za powstanie serialu "Brzydula Betty", nie żyje. Zmarł w hotelu na skutek rany postrzałowej. Śledczy wskazują, że było to najpewniej samobójstwo.

Silvio Horta we wtorek został znaleziony martwy w hotelu w Miami. Jak podają amerykańskie media, przyczyną zgonu była rana postrzałowa. Prawdopodobnie było to samobójstwo. Na ten moment nie podano szczegółów sprawy.

Silvio Horta - reżyser "Brzydula Betty" nie żyje 

Silvio Horta zasłynął dzięki popularnemu serialowi "Brzydula Betty", który był emitowany od 2006 do 2010 roku. Jedną z odtwórczyń głównych ról była America Ferrera. Aktorka na swoim instagramowym profilu zamieściła wpis oddający hołd reżyserowi:

Jestem oszołomiona i załamana, słysząc przykre wieści o śmierci twórcy serialu "Brzydula Betty" Silvio Horta. Jego talent i kreatywność przyniosła mi i innym osobom wiele radości. Łączę się w bólu z rodziną i bliskimi Silvio. Cała serialowa rodzina równie głęboko odczuwa tę stratę - napisała Ferrera.

Przypomnijmy, że serial "Brzydula Betty" cieszył się ogromną popularnością. Podczas rozdania Złotych Globów w 2007 roku zdobył dwie nagrody - pierwszą dla najlepszego serialu komediowego, drugą odebrała America Ferrera za najlepszą rolę aktorki serialowej.

Serial doczekał się wielu adaptacji w różnych państwach. W Polsce mogliśmy obejrzeć nie tylko kolumbijski oryginał, ale również amerykańską "Brzytulę Betty" i polską wersję pt. "Brzydula", w której główną postać zagrała Julia Kamińska.

BO

Niewyjaśnione śmierci gwiazd. 

Więcej o:
Skomentuj:
Silvio Horta nie żyje. Twórca amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" zmarł na skutek rany postrzałowej
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX