Jennifer Lopez na Złotych Globach wyglądała jak świąteczny prezent, ale na "after party" przebrała się. Suknia piękna, a fryzura... Sztos!

Jennifer Lopez podczas Złotych Globów zaprezentowała się w dwóch odsłonach. Raz była niczym prezent, drugim razem niczym śnieżynka.

Kreacja Jennifer Lopez na gali Złotych Globów z pewnością przejdzie do historii. Jednak nie możemy zapomnieć, że tego samego wieczoru odbyło się "after party", na którym J.Lo zaprezentowała się w całkowicie nowej odsłonie.

Jennifer Lopez zaskoczyła kreacją podczas "after party"

Przypomnijmy, że na samą galę wybrała biało-złotą sukienkę od Valentino. Kreacja była zaskakująca i od razu podzieliła fanów gwiazdy. Większość była zachwycona jej wyborem, jednak pojawiły się komentarze porównujące ją do świątecznego prezentu. Wszystko za sprawą dużej, złotej kokardy.

Na "after party" Jennifer pokazała się w białej sukni, która górną część miała ozdobioną koronkami i piórami. Kreacja odsłaniała zgrabne nogi gwiazdy. Tym razem J.Lo wyglądała niczym śnieżynka. W przeciwieństwie do pierwszej stylizacji ta spodobała się wszystkim i nie wzbudzała tyle kontrowersji, co ogromna kokarda.

Uwagę również przykuwa fryzura, która została całkowicie zmieniona. Na samej gali J.Lo zaprezentowała się w wysokim koku z warkoczem, później zdecydowała się na wysokie upięcie z falami. Cóż za szybkość w zmianie fryzury!

Jak Wam się podoba druga stylizacja gwiazdy?

BO

Jennifer Lopez pokazała, jak wyglądało jej przyjęcie zaręczynowe.

Więcej o:
Komentarze (15)
Jennifer Lopez na Złotych Globach wyglądała jak świateczny prezent, ale na "after party" przebrała się. Suknia piękna, a fryzura... Sztos!
Zaloguj się
 • Gość: una

  Oceniono 14 razy 8

  Jeszcze chyba nigdy tak bardzo źle nie wyglądałą jak na tegorocznych Globach. Pal lich tandetną sukienkę, ale na boka, kto ją tak skrzywdził tym makijażem !? Ona zawsze słyneła z perfekcyjnego makijażu, który owszem był przerysowany, ale również świetlisty, odmładzający i sexy. Tą tandetną i dodającą co najmniej 20 lat tapetę, robiła jej chyba jakaś polska youtuberka XD

 • Gość: fafik

  Oceniono 3 razy 3

  Kiecka jak peniuar raczej nadaje sie do buduaru a nie na bal

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 4 razy 2

  Fryz a’la Julia Tymoszenko 10 lat temu.

 • Gość: Justyna

  0

  Ona jest super

 • Gość: Jolka

  Oceniono 2 razy 0

  Wszyscy, którzy właśnie tu piszą jaka to ona stara, brzydka, gruba a wręcz tłusta zapewne są piękni, młodzi i nic im nie brakuje:-)
  Jacy Wy wszyscy jesteście śmieszni i okrutni. Sama zazdrość przez Was przemawia, zero pokory. Spójrzcie najpierw w lustro a potem w głąb siebie a potem oceniajcie.
  Polska rzeczywistość :-)

 • Gość: Elle

  Oceniono 4 razy 0

  Jennifer miała zjawiskowa suknie-może makijaż zbyt ostry,ale nie wszystko musi być cacy A co do”tłustego dupska”-wiadomo,ze pisze to osoba z Polski Zwykle chamidło

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy -1

  Co tak się wszyscy podniecają tą Lopez. Przecież to stara baba, którą bez tapety na ryju, wygląda jak.... zwykła stara baba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX