Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą, ale my patrzymy na jej brzuch. Jest już naprawdę duży i nie da się go ukryć

Anna Lewandowska 2020 rok przywitała wraz z najbliższymi w egzotycznej scenerii rajskiej wyspy. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie ciężarna trenerka pokazała duży ciążowy brzuch.

Jakiś czas temu Internet obiegła informacja o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Teraz żona Roberta może się już pochwalić całkiem widocznym brzuszkiem. Egzotyczne wakacje na Malediwach, na których trenerka wraz z najbliższymi osobami powitała nowy rok, są doskonałą okazją, by podzielić się swym szczęściem z fankami i obserwatorami.  

Anna Lewandowska pokazuje brzuszek

Podczas rodzinnego czasu na rajskiej wyspie trenerka docenia, jak bardzo wyjątkowa jest matczyna miłość i jak wielką siłą jest natura, zarówno ta, która otacza trenerkę, jak i ta, która daje kobiecie możliwość przekazywania życia kolejnym pokoleniom. Jak sama pisze w najnowszym poście:

Nature is amazing! Love. Natura jest cudowna. Miłość.

Trenerka pro-naturalną postawą na pewno zainspiruje inne kobiety, by i one doceniły, jak niesamowitą moc mają ich ciała. Sama Lewandowska coraz chętniej pokazuje ciążowy brzuszek. Teraz jest już naprawdę duży i już nie da się go ukryć. Widać to zwłaszcza na jej najnowszym zdjęciu z Klarą. 

Egzotyczne wakacje dla rodziny Lewandowskich są jednak nie tylko szansą, aby docenić i wzmocnić rodzinne więzi, lecz także doskonałą okazją, by zadbać o odpowiednie nawodnienie i dowitaminizowanie organizmu, zawłaszcza w okresie zimowym. Trenerka i specjalistka od diety wie o tym najlepiej, dlatego nawet na wakacjach promuje właściwe nawyki żywieniowe i tropikalne owoce.

JP

Nie tylko Anna Lewandowska. Poznajcie inne żony i dziewczyny polskich piłkarzy.

Więcej o:
Komentarze (75)
Anna Lewandowska pokazuje ciążowy brzuszek na rajskich Malediwach. Ma się już czym pochwalić
Zaloguj się
 • Gość: majka

  Oceniono 21 razy 19

  Do ,,redaktorów,, lub dzieci piszących te głupoty. Jak kobieta jest w ciąży to brzuch rośnie nawet do 9-go miesiąca! i z reguły jest duży😮 a robiąc sobie zdj w bikini nikt go nie ukrywa wręcz przeciwnie eksponuje go.

 • Gość: Jędza

  Oceniono 24 razy 14

  Lewandowska, Rozenek, Lewandowska, Rozenek, z brzuchem, z dzieckiem i z mężem, z brzuchem i dzieckiem, z dzieckiem i mężem, a czasem i z brzuchem i z dzieckiem i z mężem. Do porzygania. Wy tak sami z siebie czy za pieniądze? Jak za pieniądze to chyba trzeba napisać, że to reklama?

 • Gość: Barbara

  Oceniono 29 razy 11

  Jesu jeszcze tyle miesięcy oglądania tego brzucha i życia oderwanego od rzeczywistości, pełnego pozytywnej motywacji 🤮

 • Gość: Alfa

  Oceniono 22 razy 8

  Codzienna dawka zrzutow ekranu z insta Lewandowskiej i Rozenek zaliczona. Czas na rzyg!

 • Gość: gościówa

  Oceniono 8 razy 6

  Nowy rok i znów ten maszkaron. Rzyg.
  I te paskudne kopyta na wierzchu.

 • Oceniono 8 razy 6

  Wspaniałe zdjęcie Klary z by Ann wręcz niesamowite, normalnie zatkałem się bułką, zapowietrzyłem się dobrze, że mam pod ręką herbatę.

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  Anka powiediała ze boi sie krytyki wygladu dziecka, Jakaz zakłamana jest - powinna nie pokazywac jej wcale, Nie bała by sie krytyki gdyby wiedziała ze Klara podoba sie ludziom, Mało ja kocha!!!!! Chce byc tylko chwalona.

 • Gość: Ida

  Oceniono 19 razy 5

  Bajdurzenia by ann ciąg dalszy. Dowiedzielismy się właśnie że trzeba się zdrowo odżywiać. Dzięki wielkie , nikt z nas nie miał o tym pojęcia. Takie to są mądrości "trenerki" ann. By ann.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX