Księżna Kate ma ważne noworoczne postanowienie. Chodzi o jej dzieci i... Meghan Markle

Księżna Kate poszła w ślady milionów ludzi i stworzyła listę noworocznych postanowień. Nie zgadniecie, co się na niej znalazło.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się opuścić Londyn na święta. Przez to dzieci księżnej Kate i księcia Williama nie miały możliwości spędzić czasu ze swoim kuzynem, Archiem. Księżna Cambridge chciałaby nadrobić ten stracony czas, dlatego ta sprawa trafiła na jej listę noworocznych postanowień. 

Księżna Kate i jej plan na 2020 rok

O noworocznych planach księżnej poinformował US Magazine. Księżna Kate chciałaby, aby w tym roku rodziny Cambridge i Sussex spędzały więcej czasu razem, ponieważ jej dzieci, księżniczka Charlotte, książę George i książę Louis, uwielbiają księcia Archiego.

To nie był pierwszy gest, który wykonała księżna Kate wobec Meghan i Harry'ego. Na noworocznym filmiku udostępnionym na Instagramie nie zabrakło ujęć z księżną i księciem Sussexu, choć to nie oni byli jego głównymi bohaterami. To było bardzo miłe, co zauważyli również fani Williama i Kate.

Podobny filmik udostępnili rodzice Archiego, jednak skupili się głównie na sobie. Pokazali mnóstwo zdjęć, a wśród nich jest nowa fotografia maluszka

Widać, że księżna Kate próbuje naprawić relację z Meghan i Harrym. Na razie nie widać chęci do pojednania z drugiej strony, jednak kto wie, co się wydarzy, gdy Meghan i Harry wrócą z Kanady?

DK

ZOBACZ: Mały Archie pierwszy raz na żywo!

Więcej o:
Komentarze (64)
Księżna Kate ma ważne noworoczne postanowienie. Chodzi o jej dzieci i... Meghan Markle
Zaloguj się
 • Gość: JJ

  Oceniono 21 razy 17

  Księżna Kate sporządziła listę noworocznych postanowień po czym wysłała ją US Magazine :D
  Ja rozumiem, plotki plotkami no ale są jakieś granice. Skąd amerykański tabloid ma znać noworoczne postanowienia brytyjskiej księżnej?

 • Gość: Guest

  Oceniono 11 razy 9

  Na gumie Harry'ego i Megan również są William i Kate. Nie róbcie sensacji gdzie jej nie ma...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Droga panno autorko!
  Te filmiki pokazane na stronach książęcych to nie jest dowód sympatii lub antypatii.
  To był SKRÓT NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ i działań fundacji książęcych!
  A ponieważ leniwa Kate niewiele miała do pokazywania, to pokazała innych członków rodziny!
  To samo robi na swoim instagramie, który zapełnia dziesiątkami zdjęć swoich dzieci i królowej.
  Efektywnych działań jakoś trudno się dopatrzeć. Najwięcej jest dzieci i nowych kreacji!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Droga autorko, większość Brytyjczyków oczekuje, by Kate Cannot zabrała się wreszcie za pracę a nie prowadziła "życie towarzysko-rodzinne".
  Szczególnie, że mieszkają w odległości kilkudziesięciu kilometrów od H&M i każdy z synów Karola ma swoje własne obowiązki i patronaty, ściśle narzucone przez królową!
  To nie są celebryci z tabloidów, choć redaktorzy Plotka bardzo by chcieli!

 • Gość: Iwa

  Oceniono 3 razy 3

  Zgadzam się z Tobą ,niech księżna Katie weźmie się do pracy. Księżna Meghan jest ambitna i Jej tego zazdos,uczą, robi dużo pozytywnego A leniwy Ją krytykują

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 15 razy 3

  Zawsze mam niesamowity ubaw z komentarzy @Gosc. Leczenie kompleksów i braków poprzez atakowanie i wyzywienie innych komentujących jest słabe. Teksty godne brzydkiej, nielubianej starej panny, która na widok ładniejszych od siebie kobiet zaczyna pluć jadem. Czekam na więcej tych bredni beznadziejna istoto.

 • Gość: Bibi

  Oceniono 17 razy 3

  Najpierw rodzinka tak im dopiekła, że uciekli za ocean a teraz naprawianie relacji. Prędzej są to zabiegi wizerunkowe na użytek opinii publicznej. Wszyscy wiedzą, że Brytyjczycy to społeczeństwo kastowe i tej mentalności nie zmieni się pstryknięciem palców. Niech zostaną tam gdzie są, z dala od królewskich kwasów.

 • Gość: K

  Oceniono 23 razy 3

  Elka kazał, to Kate wykonuje.
  Jeśli naprawdę zależy komuś na dobrych relacjach z rodziną, to się na tym skupia, a nie na peerowdkich wpisach w mediach.

 • Gość: Ula

  0

  Też bym chciała, żeby moje dzieci miały dobre relacje z kuzynami. Chociaż moim postanowieniem noworocznym jest zrzucenie wagi. Teraz mam catering dietetyczny warszawski dzień i mam nadzieję, że mi się uda schudnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX