Anna Lewandowska w ciąży opala się natryskowo. Pod postem burza. "To nie jest zdrowe"

Anna Lewandowska nadal przebywa na wakacjach i znów chwali się pięknym zdjęciem zrobionym na plaży. Trenerka chciała zachęcić do zdrowego odżywiania, lecz wytknięto jej, że korzysta z zabiegów opalania natryskowego.

Anna Lewandowska nowy rok powitała na rajskiej plaży. Trenerka wyjechała na wakacje razem z mężem i córką, by nieco się zrelaksować. Nie ograniczyła jednak kontaktu z fanami, niemalże codziennie racząc ich kolejnymi zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Pod ostatnim postem poruszyła kwestię zdrowego odżywiania, jednak fanki szybko zmieniły temat. 

Burza pod postem Anny Lewandowskiej

W środę wieczorem gwiazda opublikowała nową fotografię - pozuje na plaży z arbuzem w dłoniach. Egzotyczny owoc nie pojawił się tam przypadkiem. Anna postanowiła zachęcić obserwatorki do zdrowego odżywiania się, zwłaszcza będąc w ciąży. 

Nowy Rok to nowy rozdział, nowe podejście do rożnych spraw. Chciałabym przypomnieć, jak ważną rolę w naszym życiu zajmuje prawidłowe żywienie. Zwłaszcza będąc w ciąży. Niewątpliwie, świadome podejście do tego tematu będzie najlepszym prezentem, jaki możemy sprawić sobie lub dziecku.

Niestety w komentarzach poruszona została inna sprawa. Widać, że Anna jest opalona na czekoladkę, co skłoniło panie do dyskusji na ten temat. Kiedy jedna z nich stwierdziła, że nawet opalanie natryskowe (z jakiego korzysta gwiazda) jest niezdrowe dla kobiet w ciąży, inne postanowiły obronić trenerkę. 

Nie ma ogólnych przeciwwskazań do opalania w ciąży, chyba, że lekarz stwierdził coś innego. 
Wszystko zależy od preparatów jakich się używa do takiego opalania. A co jak co, ale Ania raczej nie używa jakiegoś pierwszego, lepszego badziewia, tylko coś najwyższej jakości. 

komentarze pod postem Anny Lewandowskiejkomentarze pod postem Anny Lewandowskiej screen Instagram / @annalewandowskahpba

A jakie jest Wasze zdanie? Ania tym razem nie zabrała głosu, ale spodziewamy się, że ta dyskusja może ją zainspirować do nowego posta na blogu. 

CW

Anna Lewandowska ćwiczy z córką. 

Więcej o:
Komentarze (73)
Anna Lewandowska w ciąży opala się natryskowo. Pod postem burza. "To nie jest zdrowe"
Zaloguj się
 • Gość: Monika

  Oceniono 42 razy 42

  Nasze zdanie jest takie, że każda dorosła osoba odpowiada za swoje decyzje. A nasz mentorski i wszystkowiedzący naród mógłby zdobyć nobla w dziedzinie grzebania w cudzym życiu i pouczania innych. Mamy same "super-madki", które są nieomylne, wszystko wiedzą lepiej, zawsze chętne do pouczania. Zajmijmy się swoim życiem, pozwólmy żyć innym.

 • Gość: Anna

  Oceniono 24 razy 24

  Żyj i daj życ innym-jak chce!

 • Gość: Lucy

  Oceniono 22 razy 22

  Niech każdy żyje jak chce, a nie same ciocie dobre rady-mnie to śmieszy jak to kazdy w necie jest mądry a w realu pewnie d...

 • Gość: Hej

  Oceniono 19 razy 19

  A niechże se Anka robi co chce

 • Gość: Natalia

  Oceniono 24 razy 14

  Żółć. Wszędzie żółć. Ze smarfonami w ręku siedzą na kiblach znudzone i z nadwagą zakompleksione babsztyle. Niezadowolone z pracy lub jej braku, z nudnym fagasem w pokoju obok rzucają kamieniami w śliczną dziewczynę w ciąży. Tylko tyle mogą.

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 13 razy 13

  Jak dla mnie gó*no burza, jak jakiś czas temu z Krupową i jej pomalowanymi paznokciami w trakcie porodu. Dla hejterów wystarczy tylko drobna wzmianka, iż w ciąży coś może być szkodliwe, i już będą mieli powód do hejtowania. Nie ważne, iż w dzisiejszych czasach są to drobnostki, które tak naprawdę nie mają wpływu ani na ciężarną, ani na dziecko. Ważne, iż jest dla nich powód do hejtu.

 • Gość: Iza

  Oceniono 12 razy 12

  Juz ona wie co moze a co nie, nie bójcie się tak, ma obok siebie najlepszych doradców w kazdej diedzinie nie musi słuchac dobrych rad z Instagrama hah

 • Gość: 8 minut

  Oceniono 14 razy 12

  Gdyby nie intsagram to bym nie wiedziała że mamy tylu speców znawców w każdej dziedzinie. Normalnie genialne społeczeństwo ha!

 • Gość: Illa

  Oceniono 25 razy 9

  Piękne zdjęcie! Szczęśliwego rozwiązania dla przyszłej ślicznej mamy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX