Anna Lewandowska świętowała z przyjaciółmi. Chyba w ostatniej chwili próbowała zasłonić twarz Klary. Mała i tak patrzy w obiektyw!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spotkali się przed świętami z przyjaciółmi. Dzieci było co nie miara, ale my patrzymy na jedno. Jeśli dobrze się przyjrzycie, zobaczycie buzię Klary.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przed świętami zabrali Klarę na spotkanie z grupą przyjaciół i ich dziećmi. Klara wyjątkowo spojrzała prosto w obiektyw aparatu!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara na świątecznym zdjęciu

Anna Lewandowska konsekwentnie nie pokazuje twarzy swojej córki. Klarę zawsze widzimy albo z tyłu, albo z boku. Teraz jednak Klara zapozowała do zdjęcia tak, jak inne dzieci - przodem. Ania chyba w ostatniej chwili zasłoniła część twarzy dziewczynki własną ręką.

Klara ma na sobie brązowy sweterek i opaskę z uszkami (a być może również z reniferowymi różkami, ale niestety to jest akurat słabo widoczne). Nad Anią i Klarą góruje Robert Lewandowski, uśmiechnięty od ucha do ucha.

Anna Lewandowska kwitnie w ciąży

Zaledwie miesiąc temu Anna Lewandowska ogłosiła, że spodziewa się z Robertem drugiego dziecka. Na zdjęciu z przyjaciółmi widać, że bardzo są szczęśliwi. Ubrana w świąteczny sweterek Ania przytula Klarę mocno do siebie.

Więcej o:
Komentarze (50)
Anna Lewandowska świętowała z przyjaciółmi. Chyba w ostatniej chwili próbowała zasłonić twarz Klary. Mała i tak patrzy w obiektyw!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 15

  Messi sie przelamal Ronaldo pokazuje dzieci ale Lewandowska dalej nas trzyma w niepewnosci!!
  (dziecko mozna zobaczyc w internecie w calej krasie,to tylko taka tajemnica dla plotka)

 • iberka

  Oceniono 10 razy 8

  Wszystkie dzieci patrzą tylko panna L nie może 😂😂😂😂

 • Gość: skipper

  Oceniono 8 razy 8

  I znowu Translator sie zawiesil:(

 • farcry3

  Oceniono 9 razy 7

  Z zapartym stolcem czekam na kolejne info byAnn i by Rozenek. Te informacje mnie ubogacają duchowo i przede wszystkim intelektualnie.
  Wchodzę na "Plotka", ponieważ komentarze internautów sa bardzo śmieszne.

 • Oceniono 9 razy 7

  Pierwszy dzień świąt a informacji o by Ann żadnej!!, skandal skandal skandal, my mieszkańcy gminy chcemy wiedzieć czy na wigilijnym stole było 12 potraw oraz czy małżeństwo Lewandowskich było na pasterce??!!.

 • Gość: bleee

  Oceniono 13 razy 5

  a jednak wstydzi się nieurodziwej córki

 • Gość: Abka

  Oceniono 5 razy 5

  Wow wiadomości na święta,kogo obchodzi jak mała WYGLADA?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX