O dziwnym zachowaniu księżnej Kate mówili wszyscy. Pojawiło się wyjaśnienie jej reakcji

Ostatnio Księżna Kate zdecydowanie odrzuciła dotyk męża, gdy ten próbował ją objąć publicznie. Teraz pojawiły się wyjaśnienia jej zachowania.

Księżna Kateksiążę William są uznawani za idealne małżeństwo. Wychowują troje dzieci, starają się pojawiać razem podczas oficjalnych wyjść i zazwyczaj są w świetnych humorach. Podobnie było ostatnio, ale do czasu. Kiedy następca tronu chciał objąć żonę, ta nagle odtrąciła jego rękę. Teraz media donoszą, dlaczego taka sytuacja miała miejsce. 

Księżna Kate i książę William mają kryzys?

Okazuje się, że książęca para ma umowę, by ograniczać czułości podczas oficjalnych wyjść. Kiedy William zapomniał się, Kate po prostu bardzo się poirytowała.

Para, w przeciwieństwie do księcia Harry'ego i Meghan Markle, stara się ograniczyć czułe obejmowanie podczas publiczny imprez, ponieważ to oni będą królem i królową. Bardzo rzadko przecież zdarza się, że Kate kładzie na przykład dłoń na kolanie Williama - donosi Entertainment Tonight.

Zachowanie księżnej spowodowało jednak, że pojawiło się mnóstwo plotek, jakoby jej małżeństwo przechodziło kryzys. Źródło serwisu dementuje te doniesienia.

Kate miała świadomość, że była rejestrowana przez wiele kamer i po prostu chciała pozostać profesjonalistką. Para jest szczęśliwa, to jest ich dobry czas, oboje są oddani rodzinie - czytamy.

Nie ma więc powodów do obaw, jakoby w rodzinie królewskiej szykował się rozwód.

CW

Książęca para w Pakistanie. Zobaczcie, jak się prezentowali:

Więcej o:
Komentarze (49)
Księżna Kate rozstaje się z księciem Williamem? Wyjaśnienie jej reakcji na dotyk męża
Zaloguj się
 • Gość: @Gosc

  Oceniono 20 razy 14

  50 artykułów o niczym.

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 12

  Plotek ośmiesza się wymyślając bzdury na temat tej pary. Wszystkie pary królewskie, jak szwedzka, duńska, belgijska, holenderska czy hiszpańska nie mają z tym problemu, bez przerwy się dotykają i trzymają za ręce, tylko oni maja problem. Żenada.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 20 razy 12

  Ciezkie jest zycie krolow nie to co preziow, ministr(an)tow, prokuratorow zerowego czy milicjantow katolskich. Chwala im panie.

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 9

  Okropna, sztuczna para. Ani w jej, ani w jego oczach nie ma miłości, tylko poprawność.

 • Gość: Xxx

  Oceniono 15 razy 7

  Trochę czułości nie zaszkodzi, a i tak ich uwielbiam

 • Gość: Pozdrawiam

  Oceniono 10 razy 6

  A czemu zniknął artykuł o porównaniu księżnej Kate do Melanie Trump? Czyżby znowu trafiła w słaby punkt odpowiadając Pani Gość? To potwierdza moje przypuszczenia, że Gość to ktoś z redakcji.

 • Gość: tomcio

  Oceniono 5 razy 5

  "Księżna Kate i książę William są uznawani za idealne małżeństwo." - przez kogo? "Kryzys w małżeństwie Księżnej Kate i Księcia Williama" - kto tak sądzi? "Księżna Kate i książę William zaliczyli wpadkę! Poddani oburzeni" - tu już wiadomo kto... To są tylko tytuły "Plotka"., na pewno nie czytelnicy Teraz pytanie: kto robi/stwarza afery wokół sław? I jeszcze jeden cytat sprzeczny sam w sobie (wg mnie nieudolnie zmyślony): "Kate miała świadomość, że była rejestrowana przez wiele kamer i po prostu chciała pozostać profesjonalistką.".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX