Księżna Kate porównana do Melanii Trump. Może zaboleć. Jednak prawdziwa szpilka odnosiła się co czegoś innego

We wtorkowym odcinku programu "The Wendy Show" księżna Kate w drastyczny sposób została porównana do Melanii Trump. Oprócz tego prowadząca show skontrasowała ją z Meghan Markle, wystawiając tę drugą na piedestał.

Prowadząca program Wendy Williams porównała księżną Kate i księcia Williama do prezydenckiej pary, Donalda i Melanii. Powodem tego była sytuacja, która miała miejsce na przyjęciu "The Berry Royal Christmas". Przypomnijmy, że księżna Kate odrzuciła rękę męża, gdy chciał ją położyć na jej ramieniu.

Księżna Kate i książę William przechodzą kryzys

Wendy porównała Kate do Melanii Trump, ponieważ to właśnie pierwsza dama często unikała czułości męża i reagowała na nie w dziwny sposób.

Prezenterka zarzuciła książęcej parze, że tym zachowaniem pokazali, że nie łączy ich żadne uczucie. Uważa również, że małżeństwo przechodzi poważny kryzys, a dowodem na to jest fakt, że gdy ktoś okazuje czułość, to ta druga osoba ją odwzajemnia, a nie się wycofuje. Padło również brutalne stwierdzenie, że małżeństwo Kate i Williama było ustawione i nie ma nic wspólnego z prawdziwą miłością.

Na końcu w dosyć drastyczny sposób porównała Kate i Williama do Meghan i Harry'ego.

Książę Harry i Meghan to jedyna para królewska, która zakochała się w sobie w taki prawdziwy sposób, jak zwykli ludzie.

Fragment programu został udostępniony na Twitterze. Pod postem możemy zobaczyć masę negatywnych komentarzy krytykujących zachowanie Wendy.

Wyraźnie nic nie wiesz o Williamie i Kate.
Nie zostali przez nikogo "połączeni". Poznali się na uniwersytecie.

A wy co myślicie o tej sytuacji?

BO

Poniżej możecie zobaczyć inne dziwne zachowania książęcej pary.

Więcej o:
Komentarze (58)
Księżna Kate porównana do Melanii Trump. Może zaboleć. Jednak prawdziwa szpilka odnosiła się co czegoś innego
Zaloguj się
 • Gość: goscx

  Oceniono 8 razy 4

  Moze na to spotkanie William przyjechał prosto ze skoku w bok i Kaśka straciła kontrolę nad sobą, którą ma zarezerwowaną na potrzeby mediów, kiedy grają udaną rodzinkę:)

 • Gość: qasdcf

  Oceniono 29 razy 3

  Hmm Afroamerykański trans głosujący na Demokratów (jak wszyscy lewacy) staje po stronie swojej koleżanki po korzeniach i politycznych sympatiach i uderza w (bogu ducha winną) Kaśkę. No faktycznie, opiniotwórcze szoł wydało jedynie słuszny wyrok w sprawie małżeństwa przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Gdyby nie robiący karierę przez łóżko kocmołuch Markle ta pani nawet by nie wiedziała że jest jaka GB i gdzie to to leży.

 • Gość: ewa

  Oceniono 2 razy 2

  jej juz sie w główce powywracalo///

 • Gość: boyscout

  Oceniono 3 razy 1

  Wendy Williams! , czy ty czesto szczytujesz podczas seksu?

 • Gość: Malgosia

  0

  Warto się przyjrzeć komentatorce, temu jak sama żyje, jakie używki stosowała lub stosuje. Dla mnie ta pani to zlepek niezdrowych emocji, życiowo bardzo kiepsko.

 • Gość: Eva Braun

  Oceniono 3 razy -1

  Wendy powinna iść za kratki. Bynajmniej na 5 lat. Generowanie hejtu. Obrzydliwe spekulacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX