Księżna Kate wybrała się z dziećmi na świąteczny lunch. Dawno niewidziany Louis wygląda jak starszy brat George. Można ich pomylić!

Księżna Kate została sfotografowana podczas podróży na świąteczny lunch, jaki co roku wydaje królowa Elżbieta II. W samochodzie jechały z nią dzieci. Wreszcie zobaczyliśmy księcia Louisa!

Jak co roku, kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia królowa Elżbieta II zaprasza swoich najbliższych na lunch. Do mediów trafiły zdjęcia księżnej Kate, które zrobiono jej w drodze do Pałacu Buckingham. Mama prowadziła samochód, w którym siedziały jej dzieci: księżniczka Charlotte i książę Louis. Książę George jechał z tatą, księciem Williamem.

Księżna Kate z dziećmi. Książę Louis to słodziak

Bez wątpienia największe zainteresowanie budzi najmłodszy syn księżnej Kate i księcia Williama. Choć chłopiec urodził się 23 kwietnia 2018 roku, to bardzo rzadko pojawia się z rodzicami publicznie. Dzięki najnowszym zdjęciom widzimy, jak wyrósł. Nie da się ukryć, że jest niezwykle podobny do starszego brata. Na pierwszy rzut oka można ich pomylić! Księżna Kate wyglądała bardzo elegancko. Miała na sobie obcisłą sukienkę w kratę i z białym kołnierzykiem. Zaprojektowała ją Emilia Wickstead. Całość uzupełniły kolczyki w kształcie kwiatów.

W tym roku zabraknie na lunchu Meghan Markle, księcia Harry'ego oraz księcia Archiego. Przebywają na urlopie, który ma trwać sześć tygodni. Do tej pory jednak nie wiadomo, jaki kraj wybrali.

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Księżna Kate wybrała się z dziećmi na świąteczny lunch. Dawno niewidziany Louis to prawdziwy słodziak
Zaloguj się
 • B P

  Oceniono 41 razy 31

  A ja lubię tę książęcą rodzinkę. Inny świat ,ale dzieciaczki takie zwyczajne, radosne i szczęśliwe. Niech mają dobre życie.

 • Gość: Ala

  Oceniono 23 razy 15

  Jaki sliczny chlopczyk

 • Gość: Ewi

  Oceniono 26 razy 12

  Te dzieci są śliczne! Miło popatrzeć. Kate pozytywna babeczka.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 11

  Na tle innych dzieci 'królewskich' w brytyjskiej monarchii są mega ładne :)

 • Gość: WISIA

  Oceniono 16 razy 8

  WSPANIALE SŁODZIAKI.

 • Gość: nM

  Oceniono 4 razy 4

  Śliczny chłopczyk! Chyba najładniejszy z rodzeństwa.

 • Gość: beti beti

  Oceniono 3 razy 1

  CENTAURUS.pI sms 7412 KRECIK pomagajmy zwierzakom!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Czym się zachwycacie a nasze dzieci są gorsze dzieci jak dzieci

 • Gość: Justi

  Oceniono 3 razy -1

  Zupełnie nie jest podobny do starszego brata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX