Księżna Kate zignorowana podczas świątecznego przyjęcia. Nie zrobiła wrażenia na zebranych dzieciach. "Nie zwracały na nią uwagi"

Księżna Kate zaliczyła małą wpadkę podczas wykonywania swoich obowiązków. Podczas spotkania z dziećmi nie potrafiła zwrócić ich atencji. Wyszło nieco niezręcznie.

Księżna Kate jest w trakcie wykonywania swoich ostatnich obowiązków w tym roku, do których należy m.in. wspólne wybieranie choinek z dziećmi jednej ze szkół. Niestety na miejscu okazało się, że dzieciaki nie podzielają ekscytacji dorosłych, a księżna nie robi na nich wielkiego wrażenia. 

Księżna Kate zignorowana przez dzieci

W zeszłym tygodniu księżna Kate miała pomagać dzieciom w doborze choinek do ich klas. Zebrani wokół dorośli i prasa byli niezwykle podekscytowani obecnością księżnej, jednak ich emocji już nie podzielały dzieci, które są niezwykle szczere w swoich uczuciach. Sama zainteresowana została zignorowana przez dzieci, gdy zapytała je, jakie drzewo będzie odpowiednie dla niej.

Był taki moment, kiedy próbowała nakłonić dzieci do zauważenia swojego drzewa. Powiedziała: Czy to jest odpowiednie drzewo dla mnie?. Żadne dzieci nie zwracały na nią uwagi, nikt nawet na nią nie patrzył - mówi portalowi express.uk jeden ze świadków.

Niezręczna chwila na szczęście nie trwała zbyt długo. Podczas wizyty księżna Kate opowiedziała zebranym o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia w Pałacu Buckingham, a także o swojej wymarzonej choince. 

Kate z pewnością zapamięta na długo tamto spotkanie. W końcu sytuacje, w których nikt nie zwraca na nią uwagi należą do rzadkości. 

Księżna Kate odwiedziła rodzinę skautów:

RG

Więcej o:
Komentarze (24)
Księżna Kate zignorowana podczas świątecznego przyjęcia. Nie zrobiła wrażenia na zebranych dzieciach
Zaloguj się
 • Gość: Boszwidzisziniegrzmisz

  Oceniono 46 razy 46

  Nie. Attention to nie jest atencja. To słowo to uwaga.

 • annthonka

  Oceniono 40 razy 38

  "Zwrócić ich atencji"? To jakaś hybryda językowa? Może warto jednak zatrudnić kogoś, kto potrafi się posługiwać językiem polskim.

 • Gość: n kjn

  Oceniono 29 razy 23

  bo dzieci nie rozróżniają żadnych sztucznych hierarchii, albo ktoś jest fajny albo nie, reszta ich nie interere

 • Gość: Kk

  Oceniono 23 razy 19

  Przyszła opowiadać dzieciom o sobie, o swojej choince, o swoim Świętach...., a co to dzieci obchodzi. Ich zajmują własne choinki i własne święta.

 • Gość: jhjk

  Oceniono 28 razy 16

  bo dzieci nie rozróżniają żadnych sztucznych hierarchii, albo ktoś jest fajny albo nie, reszta ich nie interere

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 11 razy 11

  No, to okropne ( podobnie zresztą jak nieudolne tłumaczenie translatora)! Całe święta będziemy mieć popsute. Biedna Kate - jak tak można?!

 • Gość: wtf

  Oceniono 10 razy 10

  przebijacie głupotą samych siebie
  CO TO ZA STEK BZDUR???

 • dorry

  Oceniono 18 razy 10

  Ja się dziwię, ze to dziecko do którego tak się wyszczerza nie uciekło z krzykiem. No chyba, ze zamarło z przerażenia. Ona kompletnie nie panuje nad swoją mimiką.

 • Gość: ona

  Oceniono 26 razy 10

  OH MY GOD "zwrócić ich atencji" SJP (taka książeczka) mówi że atencja to szacunek, respekt, poważanie. ja rozumiem że leniwy google translator przetłumaczył inaczej a teoretycznie jakieś RG powinno uzyć mózgu. Waitie Katie wygląda źle szaro, nudno, smutno jakby sama siebie nie zauważała wiec co sie dziwić dzieciom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX