Meghan Markle nie spędzi świąt z królową Elżbietą II. Księżna Kate wpłynęła na jej decyzję. Middleton ustanowiła precedens

Meghan Markle postanowiła wykorzystać pewien precendes, który ustanowiła księżna Kate. Dzięki temu może spędzić święta ze swoją rodziną.

Meghan Markle i książę Harry spędzają tegoroczne święta w USA. Nie zdecydowali się obchodzić ich razem z królową Elżbietą II. Ostatnio opuścili bożonarodzeniowe przyjęcie, o czym pisaliśmy TUTAJ. Podobno księżna Kate wpłynęła na decyzję księżnej Sussex o opuszczeniu Wielkiej Brytanii w grudniu.

Księżna Kate namówiła Meghan Markle, żeby nie pojawiała się na Bożym Narodzeniu

Jak donosi zagraniczny portal Express, Meghan postanowiła podążać za precedensem ustanowionym przez księżną Kate. W 2012 roku będąc w ciąży, nie spędziła świąt z królową, tylko ze swoją rodziną i księciem Williamem w Berkshire. Markle zainspirowała się tym wydarzeniem. Razem z Harrym i małym Archiem wylecą do Los Angeles. Spędzą Boże Narodzenie z mamą księżnej Sussex, Dorią Ragland.

Kodeks rodziny królewskiej mówi, że ich członkowie mają spotykać się w posiadłości monarchini w hrabstwie Norfolk podczas Bożego Narodzenia. Królowa Elżbieta lubi w tym czasie spotykać się ze wszystkimi swoimi dziećmi, wnukami i prawnukami. Ekspertka ds. rodziny królewskiej Kate Nicholl twierdzi, że monarchini nie może doczekać się tego spotkania. 

Nicholl potwierdziła, że książę William i księżna Kate z dziećmi będą na świętach u królowej. Stwierdziła, że para książęca stawia rodzinę na pierwszym miejscu, dlatego pojawi się wiejskiej rezydencji królewskiej w Sandringham.  

DK

Mały Archie pierwszy raz na żywo!

Więcej o:
Komentarze (86)
Księżna Kate wpłynęła na decyzję Meghan Markle. Nie będzie na świętach u królowej. Elżbieta nie jest z tego zadowolona
Zaloguj się
 • Gość: G.

  Oceniono 19 razy 17

  Co to za kolejne bzdury o "kodeksie krolewskim"???
  Po prostu królowa od ponad 70 lat spędza pierwszy dzień świat w swojej prywatnej posiadłości Sandringham z najbliższą rodzina czyli mężem i dziećmi!
  Tak jak każdy.
  W drugi dzień świat rodzina jedzie do innych krewnych, np. Camilla do swoich dzieci, Kate do matki, itp....

 • Gość: Just

  Oceniono 35 razy 15

  Dla Meghan rodzina też jest na pierwszym miejscu. Tym razem jej rodzina a nie ciągle Harryego. Co w tym dziwnego?

 • Gość: Qbraczek

  Oceniono 27 razy 15

  Czyli kodeks królewski i Plotek sugeruje, że rodzina królewska jest lepsza i ważniejsza niż mama Doria oraz państwo Middleton? Oni nie mają uczuć i potrzeby spędzenia czasu z własnymi dziećmi, zięciaci i wnukami? Dla córek ich własne mamy zawsze są najważniejsze i nie dziwię się, że chcą spędzić trochę świąt z nimi! Zwłaszcza Meghan, która nie ma swojej mamy blisko, tylko na innym kontynencie.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 16 razy 12

  Ja w tym roku też jadę do swojej mamy. W zeszłym roku byliśmy u rodziców męża na święta.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 12

  Co to za kolejne bzdury?
  Już w październiku był OFICJALNY komunikat BRK, ze H&M ten rok spędzą w USA z rodziną Meghan, ponieważ dwa lata pod rząd spędzali święta z rodziną Harrego.
  Kate nie ma z tym nic wspólnego, A już z pewnością jej zdanie zupełnie nie interesuje BRK.

 • Gość: MM 34

  Oceniono 14 razy 12

  Przestańcie pisać bzdury wstyd. Plotek wstyd 🧐

 • Gość: AGATA

  Oceniono 9 razy 9

  To jak się miejsca zawolniły, to ja się wybiorę do Królowej.😃

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Może przyjadą do mnie na święta. Karp gwarantowany.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  to chyba normalne, że skoro jedne święta spędzili z jego ojcem to kolejne spędzą z jej mamą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX